Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Volvo S60 İncelemesi & Yorumlarım

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Diyemiyoruz :hmm::) Suç Astra'nın :) İlk o pahalı getirdi sonra indiler biraz...Sonra hyunda kia mazda pug hepsi pahalı oldu :D

Ford'da aşağı kalmadı haliyle :dede: Mondeo alınası oldu aralarında ee o da 1.5 yıl içinde yenilecek....Ford almak zor şuan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Aydın....Aydındada yagıyor.............kar..negüzel sabah sabah..odamdan seyrediyorum ya....bırak s60 filan...napıcam..geçsin birkaçsene 2 el alırız seninle biz...siyah ve lansman rengini değişri değişir bineriz...dert etmeeeeeeeeee...keyfini cıkar karın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora senin S60 konuna ilave neredeyse 1 sayfa yazdım dün akşam; resimler falan ekledim.Bir yeri düzeltmek için silme tuşuna bastım önceki sayfalara gitti, yazıda gitti.

S60 konusunda yazdıklarına katılıyorum ama verdiği kalite hissi çok çok ötede; bana kalırsa bir FIII ile kesinlikle kıyaslanmayacak bir araç.Zaten sınıf olarakta kıyaslanamaz mondiye bakmak gerek.

Eridim bittim ben S60'a dışarıdan zaten çok beğeniyordum, içine de bayıldım yani.

Test sürüşüne gelin dediler; gidip kullanmakta istiyorum ama alamayacağım birşeye de heveslenmek istmiyorum, evin kredisi bitsin istiyorum.

Beyaz baz donanım+körnokta sistemli+ birşeyler daha söyledi kız koca bir donanım listesi verdi 79.500 fiyat 1.6 TDCI 115 hp.

Biraz daha pazarlık yaparız dedi.Tahminim 77.500 e bitecek.

s60rearwhite.gif

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın....Aydındada yagıyor.............kar..negüzel sabah sabah..odamdan seyrediyorum ya....bırak s60 filan...napıcam..geçsin birkaçsene 2 el alırız seninle biz...siyah ve lansman rengini değişri değişir bineriz...dert etmeeeeeeeeee...keyfini cıkar karın...

Tevfik Abi Kar topu gibi beyaz S60 isityorum, duy sesimi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S60 ta yakışır abi sana ;) Ve fiyatıda bence çok güzel :D tit-x sunroof pp metalik renk focusun 70bin civarı olduğunu düşünürsek ? Fiyat harika :)

Ama ev kredisi + yeni gelecek aile ferdinide bence hesaba katmalısın :D

Valla Ogünüm bende kendime çok yakıştırdım; hem ağır hem spor.

Tam karizma yahu; oysaki ben Arkas otoya mazda 3 fiyatı sormak için uğramıştım; Arkas bırakmış Mazda'yı bu arada.Ne sıfırı ne ikinci elinde hareket yok dediler.

Mazda3 bakıyorsanız S40 belki ilginizi çeker dedi kız, istemem S40 dedim.

Baktım S60 var dayanamadım gelmişken içine bineyim dedim.Bindim inmek istemedim :(

Evet yeni üyemiz gelmeden masrafları başladı bakalım; haftasonu odası gelecek nasipse.

Kapıda elimdeki S60 katoloğunu gören eşimin ilk lafı şimdi olmaz oldu zaten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Ogünüm bende kendime çok yakıştırdım; hem ağır hem spor.

Tam karizma yahu; oysaki ben Arkas otoya mazda 3 fiyatı sormak için uğramıştım; Arkas bırakmış Mazda'yı bu arada.Ne sıfırı ne ikinci elinde hareket yok dediler.

Mazda3 bakıyorsanız S40 belki ilginizi çeker dedi kız, istemem S40 dedim.

Baktım S60 var dayanamadım gelmişken içine bineyim dedim.Bindim inmek istemedim :(

Evet yeni üyemiz gelmeden masrafları başladı bakalım; haftasonu odası gelecek nasipse.

Kapıda elimdeki S60 katoloğunu gören eşimin ilk lafı şimdi olmaz oldu zaten :kıhkıh:

E son sözde onların abi :D

Hayırlısı olsun abicim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde de aynı araç var..Spor Paket 09 model 2,0T

Tur kötü sadece birde zorlayınca kayabiliyor (esp tutuyor hemen) ve yer yer erken giren abs gıcık ediyor...

Evet doğru tur kötü gerçekten, gerçi VW' den sonra Focus'ta bana kötü geldi. Bu arada S60 ' taki lastikler ne, ABS' nin erken devreye girmesine etki ediyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet doğru tur kötü gerçekten, gerçi VW' den sonra Focus'ta bana kötü geldi. Bu arada S60 ' taki lastikler ne, ABS' nin erken devreye girmesine etki ediyor olabilir.

17'' 40 Yanaklı tabanı unuttum..

Spor Paket'de olan işte..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok markası ve tipini soruyorum. Örneğin Michelin Pilot ile ABS çabuk devreye giriyor. Frende kızaklama eğilimi yüksek, hele ıslaksa zemin

Valla bilmiyorum ki unuttum, ist'a gittiğimde yazarım..Arşiv resimlerime bakmam lazım belki çıkar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.