Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Volvo S60 İncelemesi & Yorumlarım

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bora abi sende haklısın diğer kişilerde haklı

Volvo bir kasa daha üretip biraz daha genişletmeli arabayı D sınıfı olma adına biraz daha büyümeli..Parasını hak etme konusunda zaman zaman şüpheye düşüyorum.. 2-3 yıldır focus'dan çok sürüyorum..Yeni ile eskisi arasında kasa farkı pek yok hatta hiç yok gibi ondan böyle rahat konuşuyorum...

özellik, görsellik görecedir tabi ama Focus ile kıyaslamak baştan su kaldırmıyor...Boşver abi :D Kıyaslama boşuna :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla S60 alan arkadaş kaç kez dedi gel seninkiyle kafa kafaya değişelim diye ı-ıh dedim..

Ben üste 10,000 veriyorum. Valla bak Bora bey. Arkadaşına iletiver bir zahmet. :D Hala aynı fikirdeyse her türlü varım ben. Pazarlık sünnettir. 12,000 e kadar da çıkıveriyim o güzel hatır için :D:yazyaz::):D

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela volvonun 1.6 dizeli ile focus 3 1.6 dizeller aynı motora sahipler peryodik bakımda sonuçta aynı parçalarla bakım yapılacak benim merak ettiğim aynı bakımı 400 tl focusa yaptırırken 750 tl gibi bi fiyat volvoda çıkarmaları mümkünmü?

Bu arada silecek suyunda fordda farklı değil suyu koymasalar bile ücretini alıyolar malesef

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silecek suyunu kilitlemek ne demek ?

Kitlemek abi :D kilit değil

Mesela volvonun 1.6 dizeli ile focus 3 1.6 dizeller aynı motora sahipler peryodik bakımda sonuçta aynı parçalarla bakım yapılacak benim merak ettiğim aynı bakımı 400 tl focusa yaptırırken 750 tl gibi bi fiyat volvoda çıkarmaları mÜmkÜnmÜ?

Bu arada silecek suyunda fordda farklı değil suyu koymasalar bile Ücretini alıyolar malesef

Öyle Öyle hepsi şey diyor, abi bakım paketinde var :yazyaz:

Neyse, Ücreti hiç bilmiyorum...Mert abimiz daha iyi bilir belki :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Üste 10,000 veriyorum. Valla bak Bora bey. Arkadaşına iletiver bir zahmet. :D Hala aynı fikirdeyse her tÜrlÜ varım ben. Pazarlık sÜnnettir. 12,000 e kadar da çıkıveriyim o gÜzel hatır için :D:yazyaz::):D

Ümit abartma,s60 asla f3 verilip alınacak bir araç değil,hele yukarıda yazdıkları gibi serviste çıkartılan bakım Ücretinden sonra dudağın uçuklar..Arkadaş marşpiyeyi takmış kaldırıma,çÜnkÜ altı çok alçak,gitmiş servise 2Bin 500 TL. istemişler...Oha....Aynasının tanesi 1250 Kağıt....Abareeey diyosun..Ayrıca 2.elde de şok yiyorsun,focus 3 le asla kıyaslanamaz 2.elde...Paran bolsa ,salla gitsin diyorsan s60 al tabii,ama param çok olsa da s60 almazdım,o paraya gider BMW alırım,Volvoda neymiş,çİN ARABASI.....EheheheÜÜÜee......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pardon yaaa :D :D

GözlÜk numaralarımın bozulduğunu farkındaydım da, onlarda abartmış galiba, baya bÜyÜdÜler galiba. :D :D

Varmı lazerler göz çizen bir tanıdğınınız ? :D :D :D :D

çizdirdim ben geçen sene haziranda niyetin varsa yardımcı olabilirim :yazyaz:

Edit: Buarada Volvo S60'ı tasarım olarak sayılı arabanın içine koyuyorum kendimce. ilk 10dadır benim için ama bÜtÜn volvoların s80 dahil içini sıkıcı buluyorum Focus3 almadan önce C30'a bakmıştım bindim içim daraldı çıktım sağolun dedim gittim :)

http://autopartsite.net/wp-content/uploads/2011/10/2012-Volvo-C30-Interior-Dashboard.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paran bolsa ,salla gitsin diyorsan s60 al tabii,ama param çok olsa da s60 almazdım,o paraya gider BMW alırım,Volvoda neymiş,çİN ARABASI.....EheheheÜÜÜee......

Abi BMW arabasına söz söylenmez her nekadar iç mekan olarak bana çok vasat gözÜksede sonuçta bmw ama Volvodaki motor seçenekleri çok geniş ve en gÜzelide 1.6 dizel motoru.Bmw de böyle bi şansımız yok vergi yÜkÜ çok fazla dizelde ısrarcı olunursa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çizdirdim ben geçen sene haziranda niyetin varsa yardımcı olabilirim :D

Edit: Buarada Volvo S60'ı tasarım olarak sayılı arabanın içine koyuyorum kendimce. ilk 10dadır benim için ama bÜtÜn volvoların s80 dahil içini sıkıcı buluyorum Focus3 almadan Önce C30'a bakmıştım bindim içim daraldı çıktım sağolun dedim gittim :D

Bora bey'in S 60 karizmasını çizdiği gibi değil :yazyaz: sağlam ve ucuz bişey olması lazım. Ankarada 1600 tl ye buldum. Biraz araştırayım bakalım.

Cem Bey'i aramak lazım. Nasılsa sn. doktorumun hastanesinde yÜz nakli bile yapıyorlar, çizerler galiba :):D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volvo' nun servis giderleri BMW gibi, yani Ford' dan biraz yuksek.

Bana gore F3 un S60 a gore tek artisi direksiyon sistemi, onun disinda sagindan bakiyorum, arkadan bakiyorum, icinden disindan bakiyorum, bulamiyorum baska birsey. :kıhkıh:

Zaten altyapi Mondeo (=Focus +1)

Aktarma, tahrik Ford (=Focus)

Malzeme iscilik (=Focus +4)

Izolasyon (=Focus +2-3)

Ergonomi (=Focus +2)

Aklima sadece direksiyon geliyor. (Ki bu da cok onemli aslinda)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volvo' nun servis giderleri BMW gibi, yani Ford' dan biraz yuksek.

Bana gore F3 un S60 a gore tek artisi direksiyon sistemi, onun disinda sagindan bakiyorum, arkadan bakiyorum, icinden disindan bakiyorum, bulamiyorum baska birsey. :kıhkıh:

Zaten altyapi Mondeo (=Focus +1)

Aktarma, tahrik Ford (=Focus)

Malzeme iscilik (=Focus +4)

Izolasyon (=Focus +2-3)

Ergonomi (=Focus +2)

Aklima sadece direksiyon geliyor. (Ki bu da cok onemli aslinda)

Yapma güzel kardeşim,volvonun iç görüntüsü focus 3 kadar çekici değil en başta...öte yandan S60 çokda sessiz değil,en azından uzun yolda rüzgar sesi focus 3 den aşağı değil...F3 le S60 ı kıyaslamak absürd gelebilir ama inan ben kıyaslamaya kalktığımda F3 üü çok daha fazla beğeniyorum..İç ortam aydınlatması bile daha başarılı bence...Bir tek eksiği olabilir o da kör nokta sistemi ki o da sadece s60 ın en üst donanımında var..Haa bir de start-stop sistemi var s60 da...Ortalama bir sürücü için F3 de herşey var,s60 ı aratacak hiçbir eksiğini göremiyorum.Tip olarakda ben f3 ü daha çok beğeniyorum...Buradaki 100 kişiden 90 ı S60 ı çok daha iyi bir araba olarak görebilir ama bana göre 20 Bin TL daha fazla verilipde f3 e tercih edilebilecek bir araba değil s60...Yukarıda baz donanıma 77 Bin Fiyat almışlarki o fiyata belki alırdım ama baz donanım olunca çokda istekli olmazdım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.