Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Yalnız o çamurdan geçip arabaya

arabaya ayakkabısız biniyorum dermişim :) , valla iş yerindeki otoparkın hali bu ; yağmur yağınca çamur , yazın incir ağacı var düşman başına , mıcır toprak karışımı birde kuruyunca 1 parmak toz ... 

bakalım bina toplantısında asvalt atılacak diye karalaştırıldı ... benden başka kimsenin fazla şikayet etmeyişide manidar; tabi şirket arabası  :kıhkıh: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradim sahibindende bir yeri benim jant-lastik takimina 350 veririm dedi :D tekine mi dedim takima dedi. Cok ölduruyorlar ya takasa girince ayrica ilan mi açsam acaba

Anca 500 verirler. Onlarda 600 civarına satıcak.

Jantmax 650 demisti. Simdi biryeri daha aradim adam gelin bir jantlari gorelim dedi oraya gidicem belki olumlu konustu. 600-700 arasi verebilir

Cok az veriyorlar benim jantlara ya yazik gunah. Vermem o fiyatlara asla. <br />Jant konusunda duraklama donemindeyim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer

Jantlarını verme bence, kışlık lastik almak gerektiği zaman o jantları kullanırsın. 

Gerçi bu yıl almadın sen ama, ben alman taraftarıyım. :D 

Biraz daha rahatladığında alırsın. Orjinal jantlarını verme boşver...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer

Jantlarını verme bence, kışlık lastik almak gerektiği zaman o jantları kullanırsın. 

Gerçi bu yıl almadın sen ama, ben alman taraftarıyım. :D 

Biraz daha rahatladığında alırsın. Orjinal jantlarını verme boşver...

Vermek istemiyorum ama 700 civarina bir fiyat verip takasa giren olsa verip suan alirim ama kendi jantlarimu vermedende alamam ancak 2014 yazin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.