Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

hadi hayırlısı, bakalım 5 kollunu 16 inç olanı nasıl olacak ( 5 kollu bana 4 kolluyu andırdı nedense :) )

ama ben olsam en az 17 takardım galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.lastikjantdunyasi.com/Ford-Jant-16-65X16-BK-497-5X108-ET525-634-HYP-SILVER-XL,PR-1841.html

Anlaşırsak bunu alacam :)

hadi hayırlısı, bakalım 5 kollunu 16 inç olanı nasıl olacak ( 5 kollu bana 4 kolluyu andırdı nedense :) )

ama ben olsam en az 17 takardım galiba

17 yokmuş adamda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar abi bizim burda bir sedanda var ama arac trend adam çelik jant olsun diye takmis bence ve guzel durmuyordu 18 olarak uretilen bir jant 16ya çekilince guzel olmuyor. Şuanki titanium jantin 1000 basar alma hem orjinal
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Replika jant demeyimim hiç yok

orjinalinden farkı , jantlar eğilmiyor direk kırılıyor ...    yani vurunca , kaldırıma çıkınca direk çöp :)   

bu arada replicalar daha ağar , orjinali daha hafif diye birşey dile getirilecek kadar yok bence ,   titanium ve carbon fiber karışımı olmadan jantların hafifliği hakkında konuşmak bence saçma ...

bu arada şunu unutmayalım yolu tutan jant değil lastik ...  tabiki jantında esneme rolü var ama , hadi dostlar kimse burada yarışa girmeyecek heralde ...

Serdar abi bizim burda bir sedanda var ama arac trend adam çelik jant olsun diye takmis bence ve guzel durmuyordu 18 olarak uretilen bir jant 16ya çekilince guzel olmuyor. Şuanki titanium jantin 1000 basar alma hem orjinal

bende katılıyorum , orjinal titanium jant'ı alman borbet marka , ve çok çok iyi bir jant ,

16 ölçüsü için değiştirmek çok mantıksız ...  hadi 17 olsa neyse , bence siz cmax jant'ı alın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence siz cmax jant'ı alın

Kesinlikle yeni c-max in 17 jantı süper olur.

Ya da sizin aldığınızın 17 si. Yani 17 takılacaksa.

Ama Serdar bey sanıyorum yeni 4 tane 16 lastik falan da almıştı. Durumu buna göre değerlendirebilir. Ben olsam değerlendiririm tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.