Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar özür dileyerek yardımınızı istiyorum.. şeker kırmızısı hb focusum var.. malum jantları emanet gibi duruyor.. jant değiştirmek birazda büyütmek istiyorum ancak daha önce hiç bir aracımda jant ebatını değiştirmedim.. istediğim jant 17" kullanacağım lastik muhtemelen 215/50/17 olacak.. öncelikle konfordan çok birşey kaybedermiyim?? yay değiştirmeme gerek varmıdır? fotoğraftaki jantlardan hangisi ve uygun olanı yada tanıdığı olan varmıdır :) (fotoğraflar temsilidir sadece şekil belirtmek içindir. :)

bk-497-ford-replika-500x500.jpg

ford-focus-red-black-editions-cenevrede-gun-yuzune-cikti.jpg

FordFocusRS-3.jpg

ford-focus-rs500-13.jpg

Osman Ak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

RS'in jantları beni benden aldı...

konumuza gelelim.

focus mk3 için zaten fabrika tarafından tavsiye edilen ölçüler 215-50-17'dir... bende bu şekilde kullanıyorum. herhangi bir konfor kaybı vs. olmuyor. yay'a falan da gerek yok, kendiniz görüntü için isterseniz orası ayrı ama şahsi fikrim güzelleştirmiyor çirkinleştiriyor daha fazla.

eklediğiniz jantlar 18 inç, 235-40-18 ölçüleri kullanılır onlarda.

çok kollu RS jantının 17 olan replicaları piyasada var. seçim sizin, örnek koyarsanız kendimizce yorum yaparız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Mert Yürüyen said:

konumuza gelelim.

focus mk3 için zaten fabrika tarafından tavsiye edilen ölçüler 215-50-17'dir... bende bu şekilde kullanıyorum. herhangi bir konfor kaybı vs. olmuyor. yay'a falan da gerek yok, kendiniz görüntü için isterseniz orası ayrı ama şahsi fikrim güzelleştirmiyor çirkinleştiriyor daha fazla.

çok kollu RS jantının 17 olan replicaları piyasada var. seçim sizin, örnek koyarsanız kendimizce yorum yaparız.

Aynen Mert RS jantlar yeme de yanında yat modeli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

Sondaki RS jantı 19 hatta.
225 40 18 daha rahat bulunur. :) 

parayı verince anında bulunur sıkıntı yok :)

225 çamurluğu 235 kadar iyi doldurmuyor... alıyorsan gy eagle f1 alıcaksın :) bknz. serdar yaman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Mert Yürüyen said:

konumuza gelelim.

ilk fotoğraftaki jantın 16 ve 17 sini buldum tabiki replika.. diğerlerinin özellikle çok kollu (son fotoğraf) jantın replikasını nerden bulabilirim.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Mert Yürüyen said:

parayı verince anında bulunur sıkıntı yok :)

225 çamurluğu 235 kadar iyi doldurmuyor... alıyorsan gy eagle f1 alıcaksın :) bknz. serdar yaman

Ne demişim bak bak daha rahat bulur. 

yaw he heee bırak şimdi. :) doldurmuyormuş. 1 cm fark var vijdansız.

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konfor kaybı elbette oluyor replica yerine Oem ürün tercih edin bence 18 inç kullandım hep 17 için bişe diyemicem

5236d36dd62f3c7f42bac4f487a755ce.jpg

d8e3630ee2c675827525b5a019676ed9.jpg

Aha benim jantlar :)

Izin aldinmi benden yaman yayinliyorsun gorsellerini [emoji14]

17 kullanan bir cok kisi memnun. Konfor kaybindan bahsettiklerini hic duymadim.

18 jantlardada oyle aman aman bir konfor kaybi hissedemedim ben. Tabiki bu isler tercih meselesidir. 19 takmayi bile dusunen arkadaslarimiz var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Konuyla alakası yok yardımcı olursanız sevinirim, 4 adet kış lastigimden sol arka lastik pert oldu, lastiklerim 195.65.15 dir, patlayan sol arka yerine  185.65.15 ikinci el lastik taktım,  bana sıkıntı yaratirmi,  aracın mekanik sürüş vs gibi etkilermi,  en azından kışı çıkaralım dedim

Önder Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.