Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Bu arabayi bizim burda gordum 2 kere yazmistim hatta foruma :)

Bu arada jantlar Opel janti 5x108 olarak uretilmis bir replika yada araya flanş taktirmis ama oda zararli tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Erkan abinin arabasi degil mi ya :D Forumda konusu mevcut benim arabam bolumunde

Forumda gezerken rastlamıştım ve fotoğrafı kaydetmiştim. Kışlık lastikleri çıkarttığımda nasip olursa bir takım alıp kışlıkları taktıracağım. Lastikleri tak-çıkar ve balans derdinden kurtulurum sanırım.

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Kasım da alacağım beyaz focusuma güzel bir jant almak istiyorum malum sizlerin değerli fikirlerine ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

Şimiden ilk sorum focus 3 lerin bijon aralığı ?

bi tane buldum momo wrs 17'' sizce nasıl gider mi ?

momowrsbs4.gif

eq01.jpg5hav.jpgd6z2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar yanlış yönlendirme için kusura bakmayın.

Bu jantları İzmir'de bir lastik&jant mağazasının 5x108 bijon diyerek yönlendirmesi ile alıp takmıştım ancak arabada 2 gündür balans problemi vardı. Bugün başka bir firmada bijon ölçümü yaptırdım ve jantlar 5x110 ET35 Alfa Romeo replika jantı çıktı. Aldığım yere götürdüm ve tipik esnaf ağzıyla: "bi şey olmaz, biz bu şekilde hep takıyoruz" vs vs gibi bir karşılık aldım. Sonucunda araca bilezik takıp balans problemini çözdüler. Ancak bu tarz bi uygulamaya karşı olduğum için istediğim jantları söyledim. 1 hafta içerisinde istediğim jantları temin edip, ücretsiz değişim yapacaklar.

Cok ozur dilerim ama o adam esnaf falan degil. Agir konusmuyorum hadi neyse.

Ama oyle sacmalik mi olur ya. O taktiklari ek parcaya da cok guvenmeyin. Temkinli olun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.