Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

@Sabri Özer,

Bu jantın focus a yakışacağından şüphe duyuyorum. Daha çok bmw ve türevleri tarzı :) araçlara yakışıyor bu jantlar.

Tofaslarda da gordum ben ya :(

Bende pek sevmedim sahi sabri sponsor okayini mi cozemedin vossen lere ne oldu ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tofaslarda da gordum ben ya :(

Bende pek sevmedim sahi sabri sponsor okayini mi cozemedin vossen lere ne oldu ??

Arabamin uzerinde gelen lastikler ömrunu doldurdu. Babamla konustum kış lastiği alirsak mart nisana kadar beklerim ama kis lastigi almayalim direk 4 mevsim derse janti buyutucem
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kış lastiği alirsak mart nisana kadar beklerim ama kis lastigi almayalim direk 4 mevsim derse janti buyutucem
Dört mevsimden kastın yaz lastiği olsa gerek, yoksa gerçek dört mevsim alırsan ne kışın ne yazın gerçek anlamda mutlu olursun. 
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

16" jantlardan 18"lere geçen arkadaşlar araçlarınız hakkında yakıt performans ve konfor gibi olumsuz durumları yorumlayabilir misiniz?

Çok kararsız kaldım 17" ile 18" arasında genel kanı 18" jantın aracı çok yoracağı yönünde fakat bunu kullancılardan dinlemek daha faydalı olacaktır

Dizel araban var 115 ps buna 17'' gider :) Kasma 18 alarak ama orjinal güzel birşey olacaksa neden olmasın paraya kıyarsan arabayı yormaktan ziyade rahatlatırsın bile.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.