Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Altındaki EB olsaydı.

aynadan takip ederdin herhalde.:)

Bu janttan piyasada yokki ama ,benzeri olmasın.Bu F3 ST jantı.

Lambada yan yana durduk aynısıydı fotoğrafını çekecektim 5 saniye kalmıştı yeşile selektör yaptım Dursun diye durmadı eb değildi arkada egzoz soldaydı :)

Araç x titanum sanroof otomatik park hbti eb olsa aboooo tozunu görürdüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Cem hocamın yanıdan dönerken dizel hb şeker kırmızı x titanum biriyle lambada karşılaştık resimdeki Jant vardı aynı renk araçta biraz kirliydi süper görünüyordu kemere kadar çekiştik onunla :)Resim eklendi

Bu degildir buyuk ihtimal, buna benzer bir jant var hatta aynisi nerdeyse ama salak uretici 5x112 yaptirmis, yani VW grubuna belki tornayla falan uydurmustur ama zararli
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar guzelde Turkiye de bulabilene ask olsun.

Ne ülkeymiş ya herşeyin ikinci sınıfına daha fazla vererek sahip olabiliyoruz.Şu jant avrupada varsa neden benim ülkemde yok?

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne ülkeymiş ya herşeyin ikinci sınıfına daha fazla vererek sahip olabiliyoruz.Şu jant avrupada varsa neden benim ülkemde yok?

Bu sorun Ülkemizde değil. Otosan'da.

Yanlış anlamayın ama adamlar

Titanium, x pakette bile 16 jant sunuyorlar. Opsiyon listesinde bile yok başka bir jant seçeneği.

Sadece yeni bir pakete eklendi, sanıyorum o da 17 inç. ve hb kasa ile satın alınabiliyor diye biliyorum.
Bunların tek sorumlusu Otosan'dır.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sorun Ülkemizde değil. Otosan'da.

Yanlış anlamayın ama adamlar

Titanium, x pakette bile 16 jant sunuyorlar. Opsiyon listesinde bile yok başka bir jant seçeneği.

Sadece yeni bir pakete eklendi, sanıyorum o da 17 inç. ve hb kasa ile satın alınabiliyor diye biliyorum.

Bunların tek sorumlusu Otosan'dır.  

elbette otosan

getir arkadaş avrupada neyse burda da aynı seçenekleri sun vatandaşa titanium x pakette felan 16 inç jant rezalet.

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan değil tamamen, Ford Europe'un çok etkisi var her şeyde.. Özellikle bazı donanımlar.. İstesek de herşeyi sunamıyoruz ülke olarak.

X paket statü değil ki niye onda 17 18 olsun ? Jant opsiyon olur abi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan değil tamamen

Otosan istese C max teki jantı koymazlar mı?

Ya da tit+x e sony sistemi koyamazlar mıydı?

Bu örnekler çoğaltılabilir. Ama çok basit bir şekilde sömürülüyoruz birileri tarafından. Elin amerikalısının dönüp bakmadığı donanıma ben 67,500 TL verdim. Mesele bu değil belki ama, trend donanım ile titanium donanım arasında öyle ahım şahım bir görüntü farkı yok iç mekanda. Dijital klima, direksiyondaki düğmeler vs. + ufak tefek ekran farklılıkları. Bundan ibaret Yakup. (Tamam farklarını biliyorum az çok ama,  benim arabama binen bir vatandaş Fiesta mı bu demişti, ben de yoo Focus dediğimde aynı fiesta gibi olmuş yaaa şeklinde şaşkınlığını dile getirmişti, yani tit+x te sony sunulmalıydı, 17 c max jantı sunulmalıydı)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit senin verdiğin paranın paket içeriği belli şunu şunu aldım diye herşeyin değişmesini beklemek ne kadar doğru bilemiyorum sanırım ben alıştım böyle olmasına..Dediğim gibi donanım konusunda herkesi mutlu etmek zor. 

Her zaman söylerim verdiğiniz para ile aldığınız mala bakın.Olsaydılara girmeyin boşuna :) 

C-max gibi şeyler nish şeyler yazmaya kalkarsam konu uzar.Bir gün buluşmalara katılırsan yüzyüze anlatırım bişeyler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit senin verdiğin paranın paket içeriği belli şunu şunu aldım diye herşeyin değişmesini beklemek ne kadar doğru bilemiyorum sanırım ben alıştım böyle olmasına..Dediğim gibi donanım konusunda herkesi mutlu etmek zor.

Her zaman söylerim verdiğiniz para ile aldığınız mala bakın.Olsaydılara girmeyin boşuna :)

C-max gibi şeyler nish şeyler yazmaya kalkarsam konu uzar.Bir gün buluşmalara katılırsan yüzyüze anlatırım bişeyler

Tasi da yedik kafamizin ortasina. Bahar bulusmalarina gelmeye niyetliyim. Artik neresi nasip olursa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.