Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Teşekkürler tayfun...

yay düşünmüyorum ama...

Temiz temiz :)

5yzyryru.jpg

Zevkler tartışılmaz, beyaz boya ve turuncu/nar çiçeği kalipper ile deli dururdu sanki

Edit: Araba garajda, yokluğunda iice sardım bu modifiye işine normalde orjinalciyim aslında :D

Volkan Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serdar yaman,Abi canim sikildi bende arabana yay taktim.Bole oldu ama ben cok indirdim galiba. :D

http://img855.imageshack.us/img855/2131/30363355.jpg

30363355.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar hocam ders vermişsin :) 

Jant ağırlığını görünce içimden itiraz ettim " ama yanlış yanlış !!! ebat büyünce başka lastik takacak onun da ağırlığı var. Jant lastik birlikte değrlendirilmeli, tek başına jantın öenmi yok ki.  

Sonra baktım ayrı ayrı lastikler de veriliyor. Kafam da jant lastik değerlerini topluyorum yavv  ne gerek vardı. jant lastik ölçeydi ya derken baktım birlikte de tartmışsın .

Tüm ülkeye güzel bir örnek oldu merak edenler için. Jant latik ve birlikte ağırlıklarındaki farkı görmüş olduk. 

Güle güle kullan yeni tekerler düz bassın kazasız belasız inşallah :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serdar yaman,Abi canim sikildi bende arabana yay taktim.Bole oldu ama ben cok indirdim galiba. :D

http://img855.imageshack.us/img855/2131/30363355.jpg

30363355.jpg

çok aşırı olmuş bu yav türkiye yol şartını düşünürsek gitmez bu araba :D

Serdar hocam ders vermişsin :)

Jant ağırlığını görünce içimden itiraz ettim " ama yanlış yanlış !!! ebat büyünce başka lastik takacak onun da ağırlığı var. Jant lastik birlikte değrlendirilmeli, tek başına jantın öenmi yok ki.  

Sonra baktım ayrı ayrı lastikler de veriliyor. Kafam da jant lastik değerlerini topluyorum yavv  ne gerek vardı. jant lastik ölçeydi ya derken baktım birlikte de tartmışsın .

Tüm ülkeye güzel bir örnek oldu merak edenler için. Jant latik ve birlikte ağırlıklarındaki farkı görmüş olduk. 

Güle güle kullan yeni tekerler düz bassın kazasız belasız inşallah :)

teşekkür ederim cenk hocam :D

fikir sahibi değerli büyüğümüz cem hocam o olmazsa aklımın ucundan bile geçmezdi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer, Bunlarda vossen galiba.Bunlar yerine 5 kollu su iceriye dogru olan vossen cok daha guzel olur.Sanki arabaya gore cok kucuk kalmis. 

Focus`a gore bulamadim bu jantin 18`i 

landroverrangeroverwith.jpg

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vossen 20" uretiyor genelde ve bu replica Cv7 senin Rangedeki Cv3 oda var ama VW grubuna.

5x108 cok kıl bi bijon araliği maalesef.

Buna olmadı.cıks diyorum ben.Canlı görmek lazım yada :P

10 numara ya budur yani :) param olsada ben alsaam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.