Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Hep bi gizem bi heyecanlandirmalar :D

Fena olmamis jant begendim. Bende kart gelsin jantlaniyorum ve sizi rahat birakiyorum :D

Lastiği ne marka aldin abi.

Sagol sabri.:)

Dedim ya.basmadan araci fotolarini stmam.:D

lastikleri baya bi araştirdim.kumhomu veya petlasmi diye.

Petlas venom sport pt741 modeli.

Saglam bir yerden onayi aldiktan sonra karar verdim petlasa.

Jant gerçekten çok yakişti ama .

Araçta siyah oldugu için dahada şik olacak.:)

Zaten sana daha önce yazmiştim.

Ya bu jant..

Yada sana önerdiğim jant,iki seçenek vardi ve bu oldu.;)

Bildiğimiz ST janti demode oldu artik.ayrica F3 lere pek gitmiyor.

Aynen abi en iyisini yaptin :yeah: Bende galiba Kumho alicam hem fiyati uygun hemde bilindik marka. Fotolari bekliyorum yanliz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen abi en iyisini yaptin :yeah: Bende galiba Kumho alicam hem fiyati uygun hemde bilindik marka. Fotolari bekliyorum yanliz :)

petlası bi araştır derim, Erkan abide Petlas almam diyordu sordu soruşturdu aldı :D hemen hemen aynı para ku31le. ayrıca Türk Malı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

petlası bi araştır derim, Erkan abide Petlas almam diyordu sordu soruşturdu aldı :D hemen hemen aynı para ku31le. ayrıca Türk Malı

Ku31de bizim olculeri bulamadim bu var sadece http://www.lastikcim.com.tr/Kumho-KU25-22540R18-92H,PR-4857.html

Erkan abinin lastik bu galiba; http://www.lastikcim.com.tr/Petlas-Velox-Sport-PT741-22540R18-92W-RF-Z,PR-9326.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstermek için alıyorsan Petlas, Kumho, Nexen, Syron vb.markalar olur, aracı gerçekten kullanmak için alıyorsan "premium" markalara bakmak lazım. Benim kanaatim bu yönde, kolay kolay değişmez de...

Bu arada Dunlop ciddi atılım yaptı ve test sonuçlarında da çok başarılı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

petlası bi araştır derim, Erkan abide Petlas almam diyordu sordu soruşturdu aldı :D hemen hemen aynı para ku31le. ayrıca Türk Malı Ku31de bizim olculeri bulamadim bu var sadece http://www.lastikcim.com.tr/Kumho-KU25-22540R18-92H,PR-4857.html Erkan abinin lastik bu galiba; http://www.lastikcim.com.tr/Petlas-Velox-Sport-PT741-22540R18-92W-RF-Z,PR-9326.html Evet erkan abinin lastik o. Lastik 200-210 gibi bişeydi diye hatırlıyorum.

Göstermek için alıyorsan Petlas, Kumho, Nexen, Syron vb.markalar olur, aracı gerçekten kullanmak için alıyorsan "premium" markalara bakmak lazım. Benim kanaatim bu yönde, kolay kolay değişmez de... Bu arada Dunlop ciddi atılım yaptı ve test sonuçlarında da çok başarılı.

+1 ben petlasi araştır dedim ama kumhoya göre. Kendi adıma ne kumho takarım nede petlas.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim jantlar epey kirli fotoda o yanıltmasın çok parlak değil.

Ozan, Kumho Ku25 var 225/40/18 olarak internette 250lira civari jant-lastik alacagim yer bana 210 lira dedi ama model soylemedi acaba bana eski uretim elde kalmis lastik mi vericek ? Bugun aradim acan olmadi. Yani internette 250 lira olan bi lastigi bana 210a veremez heralde ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun aradim acan olmadi. Yani internette 250 lira olan bi lastigi bana 210a veremez heralde ?

Ticaretin kendine göre hesapları vardır, internet fiyatları özellikle otomotivde buabileceğimiz en ucuz fiyatlar değildir.

Böyle bir genellemenin yeri yoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan, Kumho Ku25 var 225/40/18 olarak internette 250lira civari jant-lastik alacagim yer bana 210 lira dedi ama model soylemedi acaba bana eski uretim elde kalmis lastik mi vericek ? Bugun aradim acan olmadi. Yani internette 250 lira olan bi lastigi bana 210a veremez heralde ? İnternette pahalı olabiliyor bazen belli olmaz yani.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ticaretin kendine göre hesapları vardır, internet fiyatları özellikle otomotivde buabileceğimiz en ucuz fiyatlar değildir.

Böyle bir genellemenin yeri yoktur.

Ozan, Kumho Ku25 var 225/40/18 olarak internette 250lira civari jant-lastik alacagim yer bana 210 lira dedi ama model soylemedi acaba bana eski uretim elde kalmis lastik mi vericek ? Bugun aradim acan olmadi. Yani internette 250 lira olan bi lastigi bana 210a veremez heralde ?

İnternette pahalı olabiliyor bazen belli olmaz yani.

Yarin arar sorarim gerekirse giderim tekrar :) tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternetteki fiyat biraz daha sabit kalıyor. Esnafınki o ayki maddi durumuna göre değişebiliyor. Tabi bu yaz/4 mevsim/performans lastiklerinde. Kışlıklarda esnafınki de internetinki de bariz yükseliyor kış yaklaştıkça : :)

Bir kaç farklı yerden fiyat al bence ne olur ne olmaz: http://www.kumho.com.tr/index.php?id=330000

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternetteki fiyat biraz daha sabit kalıyor. Esnafınki o ayki maddi durumuna göre değişebiliyor. Tabi bu yaz/4 mevsim/performans lastiklerinde. Kışlıklarda esnafınki de internetinki de bariz yükseliyor kış yaklaştıkça : :)

Bir kaç farklı yerden fiyat al bence ne olur ne olmaz: http://www.kumho.com.tr/index.php?id=330000

Bu isleri iyi bilen bi abime sordum. Bilgisayara gectik birlikte pirelli goodyear ve bridgestone sayfalarini acti fiyat listesini bu uc markadada fiyat islak zemin harfi yakit sarfiyati harfi ve desibeli vardi. Mesela P zero yakit "F" islak zemin "A" ama kumhonun sitesinde boyle bi bolum yok. Internette arastirdim bi sitede kumho ku25e 5 uzerinden 3,9 vermis

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkese merhaba. bu ilk mesajım ve Aracımı yeni aldım. Jant almak istiyorum. sizden mümkünse fikir almak isterim. lastikler 205/55/16 bi yerden orjinal Ford Mondeo jantı buldum. fiyat 600 tl resimleride ekleyeceğim fikir verirmisiniz bir kaç sorum olacak

1- jant alırken nelere dikkat etmeliyim

2- rakamsal olarak dikkat edeceğim ne vardır. yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.