Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Ben beğendim fiyatta kötü değil. Ama bu tür jantların ucuzu sorun yaşatır mı bilmiyorum. 

Fiyatda etkili zaten. Replica cogu jant 800-950 arasi zaten. Benim takildigim lastik ? Kumho 210 lira tanesi 235/40/18

sabri bu jant ne ya titanum jantı çok çok daha iyi 

Arkadaki jant öndekinden daha mi duruyor diyorsun ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapiyor abi bende kartin gelmesini bekliyorum zaten :) gobekde mavi logo olacak oyle dusunun. Nasil sence ?

Replicasi uretilmiyor maalesef Caglar abi. Zaten model yoklugundan boyle :) VW grubu olsaydi arabam simdiye almistim belki

Çıkma bulabilirsiniz uygun fiyata olabiliyor ,nette birinde görmüştüm sizin aracın renginde bir araçtı bayağı hoş durmuştu..Birde bu mondeo jantına benzeyen jant var hemen hemen aynı sadece biraz daha düz çizgileri, Mondeonunki biraz daha oval..Hatta forumda 40 plakalı Ankara buluşmasında beyaz bir araçta vardı onlarda hoş duruyor:Replikası var onların :)

Yapiyor abi bende kartin gelmesini bekliyorum zaten :) gobekde mavi logo olacak oyle dusunun. Nasil sence ?

Replicasi uretilmiyor maalesef Caglar abi. Zaten model yoklugundan boyle :) VW grubu olsaydi arabam simdiye almistim belki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıkma bulabilirsiniz uygun fiyata olabiliyor ,nette birinde görmüştüm sizin aracın renginde bir araçtı bayağı hoş durmuştu..Birde bu mondeo jantına benzeyen jant var hemen hemen aynı sadece biraz daha düz çizgileri, Mondeonunki biraz daha oval..Hatta forumda 40 plakalı Ankara buluşmasında beyaz bir araçta vardı onlarda hoş duruyor:Replikası var onların :)

O klasik ST janti iste Mk2 ST janti zaten nereye gitsem abi 5x108 ne modelin var desem ya ST ya RS :D

delikleri hoşuma gitmedi düz olaydı iyiydi :D

Tam gobekte mavi ford logosu olacak boyle ciplak durmayacak jant :) Hadi hadi begendin itiraf et :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri benim arayipta bulamadiğim bir jant.

Sakin kaçirma .on numara yakişiyor f3 kere..

Yalniz lastiği 225x40x18 taktir.

Beni dinle..

Küçuk degil.:)

Jant 18 ama distan ofset oldugu icin gostermiyor.

Bence 5 para etmez ve yakismaz.sakin f3 lere takmayin derim.

Bu arada benim range rover jantlari yarin geliyor.

Umarim her sey istedigim gibi olur..

Egerki bi aksilik çikmassa çok yahşi birşey olacak.

225 ile 235 arasi 0,2 oynuyor ki farkedilmeyecek bir buyukluk o zaman 225 takiyorum :yeah: parayi ayarliyim nisan ortalari takicam insallah:) Erkan abi lastik ne aliyim sence 210 lira tanesi Kumhonun ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim takildigim lastik ? Kumho 210 lira tanesi 235/40/18

replica jant neysede ; lastik iyi araştır ...  

yol gürültüsü , sarfiyat ve yağmurlu havalardaki performanslarını gir forumlardan incele öyle karar ver ...  jant dediğin orjinali ile arasında biraz ağarlık farkı bar  , birde esnemiyor kırılıyor işte :) durum bu ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

böyle önüne koyup olmaz yahu ...  güzel durur ama bu şekilde önüne koyunca pek göstermemiş kendini .... 

Ben canlisinda cok yakistirdim. Insallah parayi ayarlarimda takarim. Tolga abi sana bi soru sen 18"lere gecince serviste araci 18e gore ayarlattin mi ? Araca lastik boyutunu giriyorlarmis oda ona gore kadrani ayarliyormus ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alay konusu oldum :D ama artik bu gunler bitiyor galibaa. 

Jant 830 lira lastiklerde Kumho 840 lira toplam 1.670 liraya geliyor. Dusuncelerinizi alabilirmiyim sizi sıkmadıysam (!)  :)

IMAG1709_zps6846df1c.jpg

Şahsen pek beğenmedim,  en baştan beridir diyorum bence en güzeli Focus reklamında ki 5 kollu olanı veya  olmadı Tolga'nın arabasındaki jantlardan dene...

nokia2909.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.