Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone Wince Erişimi Ve Arayüz Değiştirme

Esen A.

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar cyclone sesli komut için güncellemeyi çıkarttı.Yüklenen araçlardan ve adı bende gizli arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla tüm modellerde Navigasyona radyoya sesli aramaya ve cihazdaki programların hepsine sesli kumanda edilebiliyor.Araçta sync olmasa dahi cihaz sayesinde saydığım özellikler kullanılıyor.Hatta üyelerimizden bir arkadaşımızın trend x aracında denenmiş ve çalışmış.Bir fırsat bulup güncellemeyi yaptırmam lazım artık.Yakında inceleme sonuçlarını buradan aktarırım.İyi akşamlar.

Bende sipariş ettim aynı üründen % 100 uyumlu dedi cyclone servisi ama korkuyorum yinede..Hele ki araçta en çok yaptığım müzik dinlemek müzik sisteminin kalitesi değişirse veya klasör seçip dinleyemezssem cihazı söküp çöpe bile atabilirim...ürün servise gelmiş ama Salı ya takılacak diye bilgilendiddiler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sipariş ettim aynı üründen % 100 uyumlu dedi cyclone servisi ama korkuyorum yinede..Hele ki araçta en çok yaptığım müzik dinlemek müzik sisteminin kalitesi değişirse veya klasör seçip dinleyemezssem cihazı söküp çöpe bile atabilirim...ürün servise gelmiş ama Salı ya takılacak diye bilgilendiddiler..

Levent bey takılmasan önce kullanan bir araçta deneyin fırsat bulursanız.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Levent bey takılmasan önce kullanan bir araçta deneyin fırsat bulursanız.

Abi haklsın..Ama Salı günü netlik kazanacak inşallah..Deneme imkanım keşke olsa..

Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün güncelleme atıldı cihaza.Bugün akşam eve geçince aktifleştirme şifresini girince incelememi buradan aktarırım.Dünden itibaren edindiğim izlenim yapılan güncellemelerin şikayet konusu olan eksikliklerin giderilmiş olduğu.Her ne kadar seslendrme konusunda gerçekten kötü ama yaptıkları güncellemeyle affettirdiler kendilerini.Geri görüş ekranında sensör şeklinin gelmesi, eko ayarlarının detaylandırılması , sync olmayan araçta dahi sesli arama yaptırması bence çok büyük gelişmeler.Güncelleme öncesi sesin kısıkken bass ve tizlerin kaybolması sorunu giderilmiş.Buna en çok ben mutlu oldum anfi takmayı düşünmüştüm.İncelememi yapınca bilgileri buradan yazarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün güncelleme atıldı cihaza.Bugün akşam eve geçince aktifleştirme şifresini girince incelememi buradan aktarırım.Dünden itibaren edindiğim izlenim yapılan güncellemelerin şikayet konusu olan eksikliklerin giderilmiş olduğu.Her ne kadar seslendrme konusunda gerçekten kötü ama yaptıkları güncellemeyle affettirdiler kendilerini.Geri görüş ekranında sensör şeklinin gelmesi, eko ayarlarının detaylandırılması , sync olmayan araçta dahi sesli arama yaptırması bence çok büyük gelişmeler.Güncelleme öncesi sesin kısıkken bass ve tizlerin kaybolması sorunu giderilmiş.Buna en çok ben mutlu oldum anfi takmayı düşünmüştüm.İncelememi yapınca bilgileri buradan yazarım.

Bu konuda bende izlenimlerimi paylaştım :

Bayan sesi hariç  çok güzel evet.birde Navigasyondan çıkmayı beceremedim.Doğan bey sizdede öyle mi ?Cihaz aç kapa yapıyorum yoksa.

Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuda bende izlenimlerimi paylaştım :

Bayan sesi hariç çok güzel evet.birde Navigasyondan çıkmayı beceremedim.Doğan bey sizdede öyle mi ?Cihaz aç kapa yapıyorum yoksa.

Dontpanic programınız sizin navigasyonda. Bende başta zorlandım. Beğenmedim o yüzden igo primo attım onu kullanıyorum. Sizinkinde değişik bir çıkış yolu vardı hatırlarsam yazarım size
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dontpanic programınız sizin navigasyonda. Bende başta zorlandım. Beğenmedim o yüzden igo primo attım onu kullanıyorum. Sizinkinde değişik bir çıkış yolu vardı hatırlarsam yazarım size

Sadece akşam eve giderken baktım güzeldi ve yol tarfi çok doğru idi..inşallah kapatmayı düzeltirler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece akşam eve giderken baktım güzeldi ve yol tarfi çok doğru idi..inşallah kapatmayı düzeltirler..

Aslında alışınca çıkış sorun değil. Biraz karışık sadece. Menüye girince ok işaretli bir kapı işareti vardı sanırım oydu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında alışınca çıkış sorun değil. Biraz karışık sadece. Menüye girince ok işaretli bir kapı işareti vardı sanırım oydu

Evet haritadayken sağ alttaki pencere yi tıklayıp sonra açılan menüde sol alt kapı işeretine basıp uygualama kapatılıyormuş.servisi aradım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok Abi sizinki eski sürüm yeni sürümde dediğim yerden çıkış yapılıyor denedim servisi arayınca...

Yok ben bunu örnek olsun diye attım.Ben kullanmıyorum karışık diye.Forumda igo primo var isterseniz deneyin başka micro sd karta atıp.ikinci linki indirin.

@Yakup Çağatay ilk sayfadaki ilk linki silmen mümkünmü acep :) Dosya Focus.rar olan kalsın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kurulum nasıl olacak ,foruumda varmı anlatım ? Başaka bir Sd karta atıp kurulm yaplırsa orjinal dontpanic kalırmı yoksa silinir mi ?

Kurulum yok. Rardaki dosyaları sd ye atıyorsun. Sonra cihazda ayarlar sistem de olan navigasyon başlangıç programını ayarlıyorsunuz bitti gitti. Kurulum felan yok. Beğenmezseniz eski sd kartı takıp navigasyon başlama programını geri ayarlayınca eskiye döner

Eve geçince foto atarım rahatca yaparsın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kurulum yok. Rardaki dosyaları sd ye atıyorsun. Sonra cihazda ayarlar sistem de olan navigasyon başlangıç programını ayarlıyorsunuz bitti gitti. Kurulum felan yok. Beğenmezseniz eski sd kartı takıp navigasyon başlama programını geri ayarlayınca eskiye döner

Eve geçince foto atarım rahatca yaparsın

Eyvaallah doğan bey hakkınız ödenmez..Allah razı olsun.bekleyeceğim resimleri ne olur ne olmaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.