Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çok Mu Şey Istiyorum?

Melih Tepebaşı

Önerilen Mesajlar

Bencede cok sey istyorsunuz 2013 degilde 2012 model 30-40binde 55bin tl civarina bircok arac bulunabilir hemde daha fazla ozellige sahip.beyaz rengi neden cok istiyorsunuz onu anlamadım gayet basit bir renk

Pardonda nasıl bir arabaki bu 2012'si daha dolu oluyor? 2013'de bahsi geçen araba Titanium X paket zaten :)

Bu arada Arabam kısmında "Focus 3 1.6 TDCI titanyum" demişsin sayın okutman ama bu arabaların donanım seviyesi titanyum değil titanium diye belirlenmiş. Düzeltmek istersiniz belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pardonda nasıl bir arabaki bu 2012'si daha dolu oluyor? 2013'de bahsi geçen araba Titanium X paket zaten :)

2013lerde(ve 2012lerin sonlarında) ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlik olması için tekno gerekiyor ki pek yok. Çağlar beyin yazım yanlışlarını düzeltmeye kalksak bir ömür yetmez :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Murat Bey zevk meselesi diyelim artık. Yalnız ne kadar güncel lüks oto gördüysem hepsi şeker beyazı(Bmw, mercedes, audi vs.)   :))

VW grubu araçlarda (ki audi de bu grupta) var şeker beyazı, daha doğrusu vardı. Yeni modellerde artık saf beyaz adını verdikleri tam beyaz rengi kullanıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

VW grubu araçlarda (ki audi de bu grupta) var şeker beyazı, daha doğrusu vardı. Yeni modellerde artık saf beyaz adını verdikleri tam beyaz rengi kullanıyorlar.

O zaman WV araçların beyazlarıyla da yollarımı ayırıyorum. :)

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu saatten sonra 68.000 TL'ye sıfır Focus bulabileceğinizi sanmıyorum. Dediğiniz kriterlerde temiz bir dizel bulabilirseniz kaçırmayın.

İkinci ele düştükten sonra dizel bir Focus değer kaybetmiyor.

Bu arada beyazı sevmeme rağmen, buz beyazı aracı çok basit ve şirket aracı gibi gösteriyor. Şeker beyazına bir tülü geçemedi şu Ford.

Araçlar ateş pahası olmuş. En iyisi orası öyle burası böyle demeden elimizdekinin kıymetini bilmek.

Evet haklısınız buz beyazı çok kötü duruyor aynı şirket aracı gibi golf ün jettanı beyazı çok güzel duruyor .birde önceki f3 lerin beyazları daha güzel .makyajlı kasanın beyazı onun kadar güzel değil arabayı biraz bayağı gösteriyor .ruhsatındada sadece beyaz renk yazıyor.şeker beyazı rengini bilmiyorum eğer şu mersedeslerdeki rengi diyorsanız bence o bunlardanda iğrenç arabayı kirli görteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60a kadar cıktıysanız sıfıra yönelin.60 bin az para değil.Sıfırla arasında 10 bin TL civarı fark kalıyor.Şahsen 60 binim olsa yok temiz mi değil mi,boyalı mı boyasız mı vs gibi sorularla kafa bulandırmaz gider bayiye cekerdim altıma birtane.Farkıda bagla krediye olsun bitsin.Bu arada makyajlı kasalarda beyaz renk hiç hoşuma gitmedi benim.Özellikle hb versiyonda

Evet beyaz renk eskilerine göre tam yakışmamış bende arabayı zaten görmeden sipariş verdim kısıtlı sayıda üretim olduğu için mecbur öyle oldu şimdi hiç bir bayide araba yok şubata kadar .bende araba gelmeden çok sordum beyazı acaba nasıl diye bende renkten dolayı çekiniyordum ama idare eder .eski f3 lerin beyazı daha güzel bence birde makyajlı hb lerin beyazı arabayı dahada görterişsiz yapmış.

Focuslarda hep aynı beyaz vardı, şuan satılan golf ve Jetta da aynı bildiğin beyaz.

Yakup bey focuslardaki beyaz renkler hep aynı diyorlar ama bence mca ile f3 arasında çok az renk farkı var mca nın beyazı eski kasa f3 ün beyazının yanında biraz sönük kalıyor.Zaten bunu fortta biliyor f3lerin tanıtımı ekseriyet beyaz renkte idi yeni mca ların ben arabayı alana kadar beyaz rengini tanıtımda bir tane hb harici görememiştim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz öyle diyorsanız doğrudur şu anda benim arabamın yanında c maks var yanyana duruyorlar öbür yanındada fiestavar bana çok az renk farkı var gibime gidiyor .

Zamanla güneş, kir veya görüş açısı gibi şeyler etkiler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.