Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

Bak sony ön panel ve 4 inç renkli ekranın (cmax taki) falan parça numaralarını buldum.. Bitin kanlanırsa ararsın.. :kıhkıh:

Sony ön panel istemem,çok çiziliyor,bakımıda zor,ama ekran olabilir....Ama şu sıralar tek derdim donan ayaklarım ve kulaklarım,havalar çok soğuk ve benim gözüm şu sıralar ne araba görüyor ne başka bişey...Hakkaten arabayı yıkatmadım 1 aydır,hiç umrumda bile diil...Soğuktan nefret ediyorum ve bir an önce geçmesini sitiyorum bu havaların....Ama orta göstergeyi mutlaka değişcem ve değişmden önce seninle mutlaka görüşücem zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunun kablo seti %99 işi çözer ama çok pahalı şerefsiz. Modülsüz halini bulmak lazım.

http://www.ebay.com/...=item35b662e0bc

Haklısın Abi aslında o modül olmazsa fazla para etmez

Bülent Candan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SYNC modülüm geçen hafta geldi. Fotoğrafları ekleyeyim..

Hava üfleme ızgaralarının rengini karşılaştırmak için ikisini yan yana koyup fotoğrafını çektim. Soldaki titaniumlarda gelen üfleme ızgarası... Sağdaki amerikanyadaki.. Bence krem trimler ile bu altın rengi olan daha iyi duracak.. Bakacağım. Eğer hoşuma giderse kalan kısmınıda aynı renge boyatırım.

406568_10150596096035238_568540237_9048324_927805374_n.jpg

Arka plandaki alet..

417053_10150596096155238_568540237_9048326_657418370_n.jpg

Komple görünümü...

426341_10150596096290238_568540237_9048328_680374591_n.jpg

Ekranın arkasındaki soketler eski kasa focusta kullanılan ilk nesil SYNC li araçların soketleri ile aynı. Normalde amerikanyada eski kasa focus için kit satıyorlar ve fiyatıda 470 USD falan. Geçen dolaşırken 53 USD ye buldum ve aldım. Böylelikle soket ve kablo işide hallolmuış oldu. Birde şu bağlantı şemasını bulabilirsem montaja geçebileceğim.. :)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bağlantı şeması konusunda sıkıntı var. Şu an etis te bunun bağlantı şeması yok. VIN kodunu girdiğimiz halde yok. Henüz hazır değilmiş. Servis ile konuştum, onların dünyadan haberi yok. Hiçbir bağlantı şeması yokki bu arabanın diyor.. Len bak bunlar ötekinin diyorsun bunlar bizde çıkmıyor diyor.. Sanki ben evde hazırladım o şemaları.. Otokoç un servis çalışanlarını daha iyi eğitmesi lazım.

Kısacası devre şemasını bulana kadar bu iş beklemede.. Bulunca bakarız hal çaresine. Zaten henüz soketler falan filanda gelmedi. Onlarda gelince belki bir adım daha ilerlemiş oluruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol bey, Focal ÜrÜnleriyle dolu bir set Üzerinde çalışıyordunuz, çalışmanız devam mı ediyor, biti mi, bir daha bilgi alamadıkta focal hakkında.

O iş şimdi olmaz. Karda kışta ban ahiçkimse kapı falan söktÜremez.. Kaldı ki sökÜlmÜşken trimlerin izolasyonunu epoksi ile gÜçlendireceğim. O da soğukta çok geç donuyor ve bazen peltekleşip donamıyor bile. Dolayısı ile havalar ısınana kadar bekler o iş. He neden şimdi aldın o zaman diye dÜşÜnebilirsiniz, malum şu an sezon olmadığı için daha iyi pazarlık yapıp ciddi indirimle mal alabiliyorsunuz. Başka nedeni yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yaw hikmeti falan yok. Benim o aleti ne kadar istediğim ile ilintili bir durum. Eğer gerçekten istiyorsam üçüne beşine bakmam. Ama olsada olur olmasada olur modundaysa bedelinin %10-%20 altını bulurum. Yok İşime yaramayacaksa ancak değerinin %50 yada daha altında satılıyorsa alırım.. :)

İşime yaramayacak olmasına rağmen aldığım hiçbirşey elimde kalmadı bugüne akdar. Er ya da geç bir işime yarıyor. Benim olmasa arkadaşlarımın işine yarıyor. Bir şekilde değerlendiriyorum yani.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.