Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

SYNC modülüm geçen hafta geldi. Fotoğrafları ekleyeyim..

Şıhhım süpersin :) Bekliyoz gerisinide

Hava üfleme ızgaralarının rengini karşılaştırmak için ikisini yan yana koyup fotoğrafını çektim. Soldaki titaniumlarda gelen üfleme ızgarası... Sağdaki amerikanyadaki.. Bence krem trimler ile bu altın rengi olan daha iyi duracak.. Bakacağım. Eğer hoşuma giderse kalan kısmınıda aynı renge boyatırım.

406568_10150596096035238_568540237_9048324_927805374_n.jpg

Arka plandaki alet..

417053_10150596096155238_568540237_9048326_657418370_n.jpg

Komple görünümü...

426341_10150596096290238_568540237_9048328_680374591_n.jpg

Ekranın arkasındaki soketler eski kasa focusta kullanılan ilk nesil SYNC li araçların soketleri ile aynı. Normalde amerikanyada eski kasa focus için kit satıyorlar ve fiyatıda 470 USD falan. Geçen dolaşırken 53 USD ye buldum ve aldım. Böylelikle soket ve kablo işide hallolmuış oldu. Birde şu bağlantı şemasını bulabilirsem montaja geçebileceğim.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahahahahahaa,benim arabayla penpe diye dalga geçen Mertol Penpe terlik giyiyor..Kih Kih Kih.....Penpe terlike extradan kaç TL verdin Mertol....eheheheheüüeee....

Bu arada Maraba Focusa olmaz bu SYNC,boşver sen,gönder bana bunu komple,250 TL. veririm kafadan....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Terlik, eski Focus' un mu yenisinin mi, bir tek onu anlayamadım :(

Orası evin kiler olarak kullandığımız yer. Gerçi kilerden çok benim depom ama neyse.. O da benim kızın terlikleri. Öteki tekini kaybetmiş, bunu da attırmıyor. Sittin sene durur orada muhtemelen.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertola inat Yeni Mondeo Şeker Kırmızı Full alıciim,bakiim o zaman ne diyecek...Renk Körü olduğundan Şeker Kırmızıya Pembe diyor işte..Hatta bu kırmızının adı şeker kırmızı da diil aslında ,bildiğin derin kırmızı,sadece gölgede vişne çürüğü-gül kurusu karışımı bişii oluyor rengi...Allahtan Hardal Sarı felan almamışım yoksa gerçekten neler söylerdi Allah bilir....Gerçi Hardal sarıyı fiyatta indirim yapsalarda almam ya o da ayrı bir durum...Mertol alırdı ama hardal sarıyı indirim yapsalardı,adam indirim var diye Hacı Yeşili araba almış yav...eheheheheeüüüee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.