Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

(Kenarları ve kendis)i dikişleri kalın gibi geldi bana. bende hepsiburadadan tekli sipariş vereceğim. gelince deneyeceğim söküp içini çıkarabilirmiyim diye. üstte olması hem görüntü hem otur kalk düzeltmeyle uğraşmak ne bileyim  ben biraz fazla pimpirikliyim. bu arada eğer o 35 tl likten bulabilseydiniz harika olurdu.. tam istediğimiz gibiydi.. bir de fikrinizi alacağım. ben eğer içi söküp koltuk içine döşeme yaptırısam elektiriği çakmaklıktan çekeceğim. sizce çakmaklık akımı yetermi 2 koltuğu ısıtmaya? tesekkurler

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

(Kenarları ve kendis)i dikişleri kalın gibi geldi bana. bende hepsiburadadan tekli sipariş vereceğim. gelince deneyeceğim söküp içini çıkarabilirmiyim diye. üstte olması hem görüntü hem otur kalk düzeltmeyle uğraş. ben biraz fazla pimpirikliyim. bu arada eğer o 35 tl likten bulabilseydiniz harika olurdu.. tam istediğimiz gibiydi.. bir de fikrinizi alacağım. ben eğer içi söküp koltuk içine dçşeme yaptırısam elektiriği çakmaklıktan çekeceğim. sizce çakmaklık akımı yetermi 2 koltuğu ısıtmaya? tesekkurler

Dikkat edin bazı ped ler kısa oluyor.Benim koltuktakifotoya bakın sırta kadar çıkıyor.Elektrik konusunda pek yardımım olmaz size açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizce çakmaklık akımı yetermi 2 koltuğu ısıtmaya?

çakmaktaki akımla arabayı bile ısıtırsınız. Mesela ben, çakmaklığa matkap bağlaıyp onuda krikoya bağlayıp arabayı kaldırıyorum... 

Ürünün bi yerlerinde yazıyordur heralde kaç amper çekeceği, muhtemelen 1-2 bilemedim 5tir. Çakmaklığın sigortası 20 Amper.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Evet arkadaşlar konuyu yeniden hortlatma zamanı geldi. Çin den sipariş ettiğim kotuk ısıtıcı pedleri ve seti şuan İstanbulda.Birkaç güne sanırım elime ulaşır.

Evet şimdi yapmayı planladıklarımı anlatabilirim sanırım.Öncelikle ısıtıcı padlerin montajı için ön 2 koltuğu söküp evde güzelce ısıtıcı padlerin montajını yapcam.Sonra tesisat kablolarını orj yerini bulamazsam @Ozan Kar kardeşimin 2 ileti önce dediğinden yola çıkarak çakmaktan elektiriğini alarak montajını yapcam.Aslında bu kitle koltuk ısıtma için 5 kademeli kumanda anahtarı mevcut ama ben neden orj sistem olmasın diye Titanium x deki çakmak ve kontrol anahtarını komple alıp montajı yapmayı düşünüyorum. Bu parçanın Titanium daki çakmaklıkla aynı ebatlarda olduğunu düşünüyorum.Eğer aksilik çıkmazsa Pazar günü buradan detaylı fotolarla yaptığım çalışmayı aktaracağım.Montaj sonrası kumanda düğmeleri böyle olacak.Öneri ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

20151215233549.jpg

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar konuyu yeniden hortlatma zamanı geldi. Çin den sipariş ettiğim kotuk ısıtıcı pedleri ve seti şuan İstanbulda.Birkaç güne sanırım elime ulaşır.

Evet şimdi yapmayı planladıklarımı anlatabilirim sanırım.Öncelikle ısıtıcı padlerin montajı için ön 2 koltuğu söküp evde güzelce ısıtıcı padlerin montajını yapcam.Sonra tesisat kablolarını orj yerini bulamazsam @Ozan Kar kardeşimin 2 ileti önce dediğinden yola çıkarak çakmaktan elektiriğini alarak montajını yapcam.Aslında bu kitle koltuk ısıtma için 5 kademeli kumanda anahtarı mevcut ama ben neden orj sistem olmasın diye Titanium x deki çakmak ve kontrol anahtarını komple alıp montajı yapmayı düşünüyorum. Bu parçanın Titanium daki çakmaklıkla aynı ebatlarda olduğunu düşünüyorum.Eğer aksilik çıkmazsa Pazar günü buradan detaylı fotolarla yaptığım çalışmayı aktaracağım.Montaj sonrası kumanda düğmeleri böyle olacak.Öneri ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

20151215233549.jpg.39a6553e9181c568fd8462367e785497.jpg

Sen yinede bi bak bakalım abi 5. Konumda kaç amper çekiyo, ben biraz abartmışım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar said:

Sen yinede bi bak bakalım abi 5. Konumda kaç amper çekiyo, ben biraz abartmışım :D

Ürün gelsinde kaç amper yiyo öğrenelim.Ama acilen bu titx çakmaklığı bulmam lazım.Şimdiden hazır olması iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen yinede bi bak bakalım abi 5. Konumda kaç amper çekiyo, ben biraz abartmışım [emoji3]

Ürün gelsinde kaç amper yiyo öğrenelim.Ama acilen bu titx çakmaklığı bulmam lazım.Şimdiden hazır olması iyi olur.

Mustafada yokmu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan Karakoca said:

Niye küstün hayır mı musti ye :D

@Yahya Akman la beni çok terbiyesizce ekti abicim.Biz onun malını satmak için hatasonu iznimizde zaman ayırdık.Ama beyfendi telefona bile çıkma zahmetinde bulunmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merakla takip !

İbiza için bile kış paketi ekletmiştim ön siparişte. Konfor artırıcı unsurlar arasında en hoşuma gidenlerden biri bu ısıtma olayı. Astrada direksiyon ısıtma da vardı, hep gözüm düşüyordu o düğmeye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban said:

@Yahya Akman la beni çok terbiyesizce ekti abicim.Biz onun malını satmak için hatasonu iznimizde zaman ayırdık.Ama beyfendi telefona bile çıkma zahmetinde bulunmadı.

vayyy d.. mbük vay :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Doğan Kurban said:

ha siz ciddi ciddi inanmıştınız yani :D ben size onun yanında söyledim :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.