Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navitech Nx 251Y Montaj

Gökhan Alp

Önerilen Mesajlar

herkese selamlar arkadaşlar, ben navitech nx 251y sistemini aracıma montaj ettirmek istiyorum. adana otokoç'tan 1850 tl montaj dahil fiyat aldım. kendileri bizzat getirtip takıyo. yalnız internet sitelerinde aynı ürün 1050tl ayrıca kredi kartı vs kampanyalarla yaklaşık 900tl ye geliyor. acaba bunu biz internetten alıp servise montaj yaptırabilir miyiz. böyle bir deneyimi olan varsa yardım lütfen. birde bunu başka bir yerdearaca montaj ettirdiğimizde aracın garantisine bir şey olur mu?

hoş görürsünüz arada ciddi bir fark var neredeyse 1000tl. montaj hariç.

ne tavsiye dersiniz. yardım ltfn...

post-5315-0-38682000-1416122307.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Olur öyle şeyler canııım. En fazla yenisiyle değişir başkanım. Tv yi güzel çekiyordu ama değilmi :)

Yenisiyle değişir mi? Ahahahah, yeniside aynı şeyi yapacak muhtelemen.

Tv 'yi görmedim ki ben? Ki sorsan ne gerek var derim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yenisiyle değişir mi? Ahahahah, yeniside aynı şeyi yapacak muhtelemen.

Tv 'yi görmedim ki ben? Ki sorsan ne gerek var derim :)

Sıkıntı yok yav. Sonuçta beklenti meselesi. Senin beklentinle benimki bir olamazki. Beklentiyi karşılamak memnuniyete eşittir benim gözümde. Ben memnunum beya. Bir ara oturup film izleyelim hızlı be öfkeli 35 çıkmış :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntı yok yav. Sonuçta beklenti meselesi. Senin beklentinle benimki bir olamazki. Beklentiyi karşılamak memnuniyete eşittir benim gözümde. Ben memnunum beya. Bir ara oturup film izleyelim hızlı be öfkeli 35 çıkmış :D

Beklentilerimi karşılamaz kesinlikle :) Sana iyi seyirler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bu ürünü taktıran kullanan tecrübe eden var mı ürün hakkında kilitlenmesinden bahsedilmekte hiç yaşayan oldu mu bende aracıma taktırmayı düşünüyorum fiyat olarak en uygunu bu görünüyor markanın diğer modeli arasında büyük bir fark yok gibi varsa onuda duymak isterim bu ürün şu an 960 lira civarı yorumlarınızı beklerim sizce navigasyon düşünüyosak bu ürünü seçmelimiyiz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.