Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ülkeyi Terketmeyi Planlıyorum

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

Kesinlikle söylediklerine katılıyorum Yakup . Fakat burdaki zihniyet gidip market açarız benzincide pompacı oluruz .(yakından tanımadığım için ciddi veya ciddi olmadığını bilmiyorum) :)  Yurtdışındaki her başarı bizim gurur kaynağımızdır sonuna kadar .

Yahu dikkat ettiysen bunları yazan herkesin elinde bileziği var ve ne yaptıklarını biliyorlar, bir yere kadar onlarla da ilerlenir ama elbet rayına girer herşey. Ama kimisi vardır ki sırf huzurunu düşünebilir buna illa hastalık adı takılmamalı herşeyin fazlası zarar derler ya hani  o kadar milliyetçi olmanında kimseye faydası yok. 

Herkese açık olmalıyız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle söylediklerine katılıyorum Yakup . Fakat burdaki zihniyet gidip market açarız benzincide pompacı oluruz .(yakından tanımadığım için ciddi veya ciddi olmadığını bilmiyorum) :) Yurtdışındaki her başarı bizim gurur kaynağımızdır sonuna kadar .

Haklisiniz ben hastalikliyim... Cunku gozlemliyorum, analiz ediyorum, sonuca variyorum...

Yetismis evladini yurt disina kaciracak raddeye gelen sistem saglikli, ben hastalikliyim... Evet...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar yaziyoruz ediyoruz da cizgi cekilip sonuca baktigimizda biryere gidemeyecegim o kadar belli ki.. Bundan 10 sene once olsa olurdu da bu yastan sonra ı-ıhh.. Olmasini isterim ama tum gun boyunca yaptigim arastirmalar (ki devam edecek) bana hep olumsuz kapilari gosterdi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında güzel bir fikir. Mantiksiz hic bir yani yok.

Daha insanca, daha dürüstçe, daha siradan...

Sakin ve sorundan uzak.

Dusunmek bile guzelken gerçekleştirebilene saygi duyarim.

Yolun acik olsun.

Cok soğuk ve cok sıcak olmasin kafi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.