Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve neredeyse hiçbir reklam görmeyeceksiniz.

Android Auto Ile Akıllı Telefonunuzun Bütün Fonksiyonlarını Arabada

Önerilen Mesajlar

Adamlar yapmışlar

Evet bence de olması gereken bu. :yeah: Öteki dandik çin teypleri bile tanıtırlarken parmağıyla tıklıyor tıklıyor işlem yapmıyor.  :muha: Ayrıca bu android ekranın aracın direksiyondaki kontrol tuşlarıyla da çalışıyor olması güzel bişey. Ama aklıma takılan şey, acaba bu sistem aracın sesli komut ve otomatik park özelliğine adapte edilebiliyor mu? Sanırım şu anda hayır.  :dontknow: Yani bir tarafı yaparken bir tarafı bozmak şu anda çok mantıklı bir hareket olmasa gerek.  ;)

Serkan Sümer tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 5 yıl sonra...
19.09.2014 - 23:55 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Yahu anladım zaten diyorum ya sınırlı da olsa şuan çalışma var ilerde olursa tümüne uygun olur anroid vs il bağımlı kalınmaz.

Önemli olan bunların güvenliği etkisi, ben istemezdim bunu. Yarın çocuğunuz binecek oradan film şu bu oynatacak sonra kaza olmuş o olmuş bu olmuş.

Sınırlı ve kontrollü olması lazım bunların. Bu yüzden OEM harici multi medya sistemlerine şiddetle karşıyım!

Çok büyük konuşmuşsun :))

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Gokhan Ayb.
      Herkese merhaba, size yaşadığım bir problemden bahsetmek istiyorum. Telefonum kabloyla araca bağlı ve navigasyon açık olduğunda bluetooth ile telefonla görüşürken navigasyon uyarısı geldiğinde telefon sesini yarıdan daha fazla kısıyor ve maalesef karşıdakinin dedikleri hiç anlaşılmıyor. Aynı problem park sensörü devreye girdiğinde de oluyor. Ayarlardan baktım fakat bir türlü çözüm bulamadım. Çözüm önerisi olan var mıdır?
    • Yazan: Erdem L.
      Selamlar, 

2017 Ford Fiesta aracım ve Note 8 telefonum var. Android Auto'nun uygun versiyonunu telefonuma yükledim. Ancak ne zamanki telefonu kabloyla araca bağlayıp aracın ekranından navigasyon vs. kullanmaya kalksam bağlantı problemi oluyor. Normal sync ekranında alt kısma android auto sekmesi geliyor 2 saniye sonra kayboluyor. Bağlantı kablosu olarak telefonun orijinal kablosunu kullanıyorum. Çözmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 
    • Yazan: Murat Kav.
      Android auto kullanıcıları için güzel haber. Hintli bir arkadaş, android auto'da video oynatan bir uygulama geliştirmiş. Şu sıralar forumları kasıp kavuruyor.
      Linki burada: http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/

Biz de boş durmadık, hemen kurduk  

Kurulum için telefona yukardaki siteden apk indirip, telefona kurmak gerekiyor. Nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi sitede video olarak verilmiş. Buradaki püf noktası, android auto uygulamasını bir defalığına developer modda çalıştırıp, üçüncü parti uygulamaya izin vermek. Sonrasında telefonu bağlamanız yeterli ..

• Yazan: Yakup Çağatay
      SYNC 3, 2016 Model yılında Mayıs ayı üretimi ile birlikte Mondeo, S-Max ve Galaxy ile sunulmaya başladı. Bundan sonra Edge'e ve 2017 Ocak üretimi ile MCA Kuga'ya eklenecek. Diğer Ford modelleri hakkında resmi açıklama bulunmuyor. Ayrıca 2017 Ocak üretimi ile Yeni kasa Fiesta ile sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fazlası: http://anasayfa.focusclubtr.com/ford-sync-3-incelemesi-apple-carplay-android-auto/
      AppLink örnekleri: https://www.focusclubtr.com/topic/12464-ford-sync-3-türkçe-incelemesi-apple-carplay-android-auto-ve-applink/?page=6#comment-429776

Video:

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.