Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

Terlik kadar be ya :( Pil içinde alınmaz... yani alsam ben alırdım. Alıncak gibi değil :(

Ne diyem, bence hata etmişen. Video çekimi çok iyi, ekran da gelmiş geçmiş en iyi lcd.

Apple mallık yaptı 4.7'ye de bunları koymalıydı. 5s sahiplerinin 6 alması aşırı gereksiz hamle olur sevenlerine bile. Yandan çok büyük olmadığı için çok rahatsız etmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne diyem, bence hata etmişen. Video çekimi çok iyi, ekran da gelmiş geçmiş en iyi lcd.

Apple mallık yaptı 4.7'ye de bunları koymalıydı. 5s sahiplerinin 6 alması aşırı gereksiz hamle olur sevenlerine bile. Yandan çok büyük olmadığı için çok rahatsız etmiyor.

6S ile koyarlar ancak... :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün İstinye Park Pupa da bir arkadaşla beraber baktık telefona. Arkadaşım bir iki güne Amerika'ya gidiyor. Şu anda i5 kullanıyor. Alsın mı almasın mı karar veremedi. Plus büyük geldi bana. Tablet kullanınca o kadar büyük telefonu cepte taşımak fazla geliyor. 6 olan iyi ama 2750 kayme vermek içimden gelmedi valla. 6s daha iyi olacaktır. Ayrıca ekranlar çok güzel, cihaz yine ben kaliteliyim diyor. Elbette Pahalı ama piyasadaki muadili cihazlardan daha iyi dizayn ve malzeme kalitesi var. Yani diğeri 2400 ederse bu 250 fazlası eder. Taksitli satış olmaması eskisi kadar hücumu durdurmuş sanki. Velhasıl güzel ama 6s alırız. Aslında eldeki satılıp 500-600 tl farkla Amerika'dan getirilir ama o kadar istemedim galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan için kişisel erişim noktası bile açtık

5dk :D taş çatlasın 10. Ondada whatsupptan 2 mesaj attım aktif kullanmadım :D

zaten %3 bile kullanmamış.

tabii param bol ayaklarını bırakıp, wifi olan ortamda 3g yerine wifi kullanarak bu süre oldukça artar :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi ben ios cahili olarak soruyorum bu 16 gb iphone 6 larda kullanabildiğiniz bellek ne kadar ios ne kadar bellek yiyor :)

13 civarı veriyor. Bu fark sadece iOS kullanımı değil doğal gb ve Kullanım farkı da mevcut

Bellek derken ram demek istemedin umarım ? :)

Ram ise onu sen düşünme, Android gibi çalışmıyor sistem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 civarı veriyor. Bu fark sadece iOS kullanımı değil doğal gb ve Kullanım farkı da mevcut

Bellek derken ram demek istemedin umarım ? :)

Ram ise onu sen düşünme, Android gibi çalışmıyor sistem.

Yok ram belleği kastetmedim istediğim cevabı aldım teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5dk :D taş çatlasın 10. Ondada whatsupptan 2 mesaj attım aktif kullanmadım :D

zaten %3 bile kullanmamış.

tabii param bol ayaklarını bırakıp, wifi olan ortamda 3g yerine wifi kullanarak bu süre oldukça artar :D

Mertcan'a bak nasılda beğenmiş [emoji2]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ee en başından beri diyorum bu yıl mantık yılı değil. Gelecek yılın 6s'i çok hoş olacak eminim.

Niye bu yıl iphone tarlalarına yeteri kadar yağmur mu düşmemiş? Gübreyi mi yeterince koymamışlar? Nedir yani? Bu yıl nadasa bırakıp gelecek yıl rekolteyi mi yükseltecekler?

6'yı sat, bi de 6s'i kakala.. ooooh ne ala memleket..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye bu yıl iphone tarlalarına yeteri kadar yağmur mu düşmemiş? Gübreyi mi yeterince koymamışlar? Nedir yani? Bu yıl nadasa bırakıp gelecek yıl rekolteyi mi yükseltecekler?

6'yı sat, bi de 6s'i kakala.. ooooh ne ala memleket..

İşi bilenler için benim dediklerim :zha: Diğerleri zaten biliyorsun halkın %95'ine kakala :zha: 

ne laf

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.