Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Focusunuzun Hangi Akıllı Özelliğini Kullandınız ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu gün nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde farlar kapalı olmasına rağmen kısa hüzmeli farlar yanıyordu. Sanıyorum Follow me home özelliğinin farklı bir uygulaması. Yıkamacı kolları silerken sanıyorum kolu geri çekti. Kısa hüzmeli farlar yandı. Ama kendim bakmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gÜn nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde farlar kapalı olmasına rağmen kısa hÜzmeli farlar yanıyordu. Sanıyorum Follow me home özelliğinin farklı bir uygulaması. Yıkamacı kolları silerken sanıyorum kolu geri çekti. Kısa hÜzmeli farlar yandı. Ama kendim bakmadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu özelliği şu şekilde kullanıyordum. Far açma düğmesini en sağ konuma getirdiğimde aracı stop ettiğim zaman zaten bu özellik devrede oluyor. Yani benim ayarım olan 20 sn boyunca ışıklar yanıyor. Bu şekilde olduğunu bilmiyordum. Ama böyle olduğunu öğrendiğim iyi oldu.

Birde Cem bey size teşekkür etmek istiyorum. foruma inanılmaz bir değer katıyorsunuz benim gözümde. Gerek bilginiz, gerek beyefendiğiliniz, gerek bulunduğunuz konum, gerek bize abilik edecek yaşınız, gerekse bizlere güvenlik, teknoloji v.s. konularındaki önerileriniz için yine teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu özelliği şu şekilde kullanıyordum. Far açma dÜğmesini en sağ konuma getirdiğimde aracı stop ettiğim zaman zaten bu özellik devrede oluyor. Yani benim ayarım olan 20 sn boyunca ışıklar yanıyor. Bu şekilde olduğunu bilmiyordum. Ama böyle olduğunu öğrendiğim iyi oldu.

Birde Cem bey size teşekkÜr etmek istiyorum. foruma inanılmaz bir değer katıyorsunuz benim gözÜmde. Gerek bilginiz, gerek beyefendiğiliniz, gerek bulunduğunuz konum, gerek bize abilik edecek yaşınız, gerekse bizlere gÜvenlik, teknoloji v.s. konularındaki önerileriniz için yine teşekkÜr ediyorum.

Böyle şeyler yazıp beni de mahcup etmeyin, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyor ve bilmediklerimi ya da yanlış bildiklerimi de öğreniyorum, benim için forumların gÜzel yanı bu, gevezeliğe pek takılmam, o da daha çok yeteneksizlikten... (bu arada bana kibarca moruk demenize de içerledim) :)

Gecikmeli sönmeye gelince, selektörden manÜel tetiklenmesi yanında bilgisayardan Ayarlar>Farlar>Gecikmeli far (isimden pek emin değilim) seçeneğine gelip manÜel, 20, 40 ve 60 saniye gecikmeli otomatik kapanma şeklinde ayarlayabiliyorsunuz.

Bu arada biri bana ç veya Ü'lerim niye zaman zaman bÜyÜk harf çıkıyor açıklayabilir mi? Yoksa sade bana mı öyle görÜnÜyor?

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle şeyler yazıp beni de mahcup etmeyin, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyor ve bilmediklerimi ya da yanlış bildiklerimi de öğreniyorum, benim için forumların gÜzel yanı bu, gevezeliğe pek takılmam, o da daha çok yeteneksizlikten... (bu arada bana kibarca moruk demenize de içerledim) :P

Gecikmeli sönmeye gelince, selektörden manÜel tetiklenmesi yanında bilgisayardan Ayarlar>Farlar>Gecikmeli far (isimden pek emin değilim) seçeneğine gelip manÜel, 20, 40 ve 60 saniye gecikmeli otomatik kapanma şeklinde ayarlayabiliyorsunuz.

Bu arada biri bana ç veya Ü'lerim niye zaman zaman bÜyÜk harf çıkıyor açıklayabilir mi? Yoksa sade bana mı öyle görÜnÜyor?

Kibarca moruk demedim. Sadece abimizsiniz, yaşınıza saygılıyız dedim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geç cevap oldu ama yazıiim yinede :

Yağmur yağdığında farlarda yanıyor,yağmur sensörü devreye sokuyor,bu titanyum x pakt özgü bir özellik...

Diğer Titanyum X özelliği ise farlarınız tamamen kapalı bile olsa kapılarınız açıldığında gündüz farlarınız yanar,ancak kapılar 10 dakikadan fazla açık kalırsa kendiliğinden söner(Yıkamacı Modu diyorum ben buna :P )

Titanyum X in bir özelliği daha : Silecekleri yıkamacı ters koyarsa cama,araba bilgisayarı silecekleri orjinal konumuna getiriyor .....

Titanyum X e ne gerek var canııııım,ben bunları elimle de yaparım....eheheheheehüüeeeeüü..... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silecek ile x pack bağlantısını kuramadım..

--- iPhone Yolladı ---

Kuramazssın tabii,yazılım farkı işte...X packlerde yazılım ööleymiş...Silecekleri yanlış koyarsan araç algılıyor sileceklerin yanlış durduğunu,nasıl algılıyor onu bilmiyom ama...O kadarını da sen bul mühendisim bret pitim... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuramazssın tabii,yazılım farkı işte...X packlerde yazılım ööleymiş...Silecekleri yanlış koyarsan araç algılıyor sileceklerin yanlış durduğunu,nasıl algılıyor onu bilmiyom ama...O kadarını da sen bul mühendisim bret pitim... :kıhkıh:

O özellik benim Behçette de var abi. X pack özelliği değil sadece yazılım özelliği. Style plusta da var yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yağmur yağdığında farlarda yanıyor,yağmur sensörü devreye sokuyor,bu titanyum x pakt özgü bir özellik...

Daha önce de yazmıştım, bu özellik düz Titanium'da da var, yani X paket özelliği değil.

Diğer Titanyum X özelliği ise farlarınız tamamen kapalı bile olsa kapılarınız açıldığında gündüz farlarınız yanar,ancak kapılar 10 dakikadan fazla açık kalırsa kendiliğinden söner(Yıkamacı Modu diyorum ben buna :kıhkıh: )

Bu da yukarıdaki gibi, ancak gündüz farları değil de parklar yanıyor.

Titanyum X in bir özelliği daha : Silecekleri yıkamacı ters koyarsa cama,araba bilgisayarı silecekleri orjinal konumuna getiriyor .....

Her sileceğin kendi motoru var, merkezi bir motordan kollarla yönetilmiyor sistem, devrede olmadığı zaman serbestçe kayıyor, devreye aldığınız zaman da motor sıfır pozisyonuna alıyor. Tüm donanım paketlerinde aynı olması lazım.

Yine X pakete özgü olmayan bazı özellikleri ben ekleyeyim. Silecekler devrede ancak arka cam sileceği kapalı ise geriye taktığınızda otomatik çalışmaya başlıyor.

Kontağı kapadıktan sonra 3 saniye içinde silecek çalıştırırsanız silecekler tepe noktaya kadar hareket edip orada sabitleniyor. Kışın camı kar buzdan temizlemek ya da silecek süpürgelerini değiştirmek için kullanılabilecek bir özellik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.