Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Focusunuzun Hangi Akıllı Özelliğini Kullandınız ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ya evden geç çıktım servis açıktı uğramadın sefasını süreyim dedim :D ablam yanımdaydı oto matik parkda ilk seferinde direksiyon çok hızlı dönüyor diye direksiyonu tuttu iptal oldu oto park :D sağol bora abicim sanada my touch ve tüm özellikler nasip olsun bende sordum adama dedimki my touch geldiğinde koyabilirmiyiz dediki orta konsol değişiyor takılır dedi :D göstergeyide cumartesi gidicem baktırcam şase nodan siparişi geçicem oradan mertol abiye onun göstergeyi takıcaz denicez bakalım çalışacak mı ? çalışırsa direk f3 gösterge sipariş edicem :D :D

Sen bana getir arabayı :D mincik atayım sonra Mertol abi ye :D

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam resimler gece resmi gunduzleri cekiyim koyucam arabam bolumune sen bana zaman soyle kapindayim bora abi tamam dikkat ederim bide bugun sunu farkettim devir 1 in altina dusmedigi icin benim araba ayagibi gazdan cekiyorsun kendi kendine gidiyor siteyi hic gaza basmadan dolastim cok manyakti rolanti devrinde ama araba durmuyor 1 devirde kendi kendine gidiyor oto.park dada oyle benin ayagim tedbir olsun diye sadece debriyajda o kadar artik gazada basmiom devir 1 de geriye takiyorum yavas yavas giriyor sadece fren o kadarr :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.