Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Focusunuzun Hangi Akıllı Özelliğini Kullandınız ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Evet abi amacımız konuşmak , bilgi paylaşımı sağlamak.Rahatsız olan varsa yazmaz cevap veya konuya girmez..

yanlız bugun şu emniyet kemeri tokasını çıkarıp susturmayı denedim yapamadım galiba 10metre gitmeden gene öttü melet şey :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet abi amacımız konuşmak , bilgi paylaşımı sağlamak.Rahatsız olan varsa yazmaz cevap veya konuya girmez..

yanlız bugun şu emniyet kemeri tokasını çıkarıp susturmayı denedim yapamadım galiba 10metre gitmeden gene öttü melet şey :P

kontağı yarımda bırakacaksın yani en son çalıştırma vaziyetinde..ışıklar yanacak yani , off :D

sonra kemer tokasını 9 kez yerine tak çıkar, 9 dan sonra 3 kez yanıp sönecek kadrandaki kemer işareti ve kaybolacak..işte o an'dan itibaren ses kesilir airbag iptal edilir... aynısını yine yaparsan geri gelir :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen şuan toka takarak zaten tehlikedesin,Hayatını kurtarabilecek şey senin hayatından edebilir , sakat bırakabilir, yüzünü göğsünü yakabilir..

Bilirsin ki sistem gereği airbag açılır ve sen ona çarparsın....Ama toka olduğunda airbag sana çarpar .allah korusun..

yani toka takma...Sistemi iptal edersen uyarı kesilir ve airbag iptal olur diye biliyoruz biz...Denemediğimiz için :P açılır diyemem sana :D

Mantıken açılmaması gerekir hiçbir koşulda...

Özetle EMNİYET Kemerini hep takmanı isterim ...

Ben 100 metre gidecek olsamda ilk işim onu takmak oluyor.. :(

NOT: Airbag için hem hız limiti aşılmalı hemde sensörlere darbe gelmeli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep tak alışacaksın ve onsuz gezmeyeceksin, etraftan komik veya acemi gibi durduğunu düşünüyorsan , sakın öyle düşünme öyle düşünen cahildir takma :( hep tak pişman olma..Son tavsiyemdir :P daha da demem bilesin :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kemer takmak bir alışkanlıktır.

Kendime ait ilk aracım olan C4 kazandırdı bu alışkanlığı bana.İkazı susmak bilmiyordu :(

Şimdi Yakup'un da dediği gibi 100m gidecek olsam da takıyorum,yürürken adım atmak gibi bişey oldu benim için.Takmazsam bir eksiklik hissediyor,rahatsız oluyorum.

Mesleğim gereği sırf emniyet kemeri takılı olmadığı için benim elimde ölen,onlarca dakika uğraşmama rağmen geri dönderemediğim 4-5 hastam oldu.Gördüklerimin ise haddi hesabı yok !

Allah aşkına takın şu zıkkımı !!!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araca binince ilk yaptığım iştir kemeri takmak. Nadirende olsa, çok kısa mesafelerde takmadığım olur. O zamanda tokanın takıldığı yere 3 kez basıp bırakınca ses kesiliyor aracı stop edene kadar. Yeniden çalıştırınca devreye giriyor tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesleğim gereği sırf emniyet kemeri takılı olmadığı için benim elimde ölen,onlarca dakika uğraşmama rağmen geri dönderemediğim 4-5 hastam oldu.Gördüklerimin ise haddi hesabı yok !

Allah aşkına takın şu zıkkımı !!!

Bu yazıdan sonra fazla söze gerek yok sanırım :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araca binince ilk yaptığım iştir kemeri takmak. Nadirende olsa, çok kısa mesafelerde takmadığım olur. O zamanda 3 tokanın takıldığı yere kez basıp bırakınca ses kesiliyor aracı stop edene kadar. Yeniden çalıştırınca devreye giriyor tekrar.

tokanın takıldığı yere 3 kez basıp çekmeyi demek istediniz sanırım. peki bunu airbaglara etkisi yok demi sadece sesi kesiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

okey zaten ben hp takmayı alışkanlık haline getirmek istiyorum.

bir de şu Follow Me olayını ben anlayamadım nedir tam olarak nasıl çalışır daha ayrıntı verebilirseniz sevinirim. merak ettim. bir de benim araba da varmı acaba bu özellik

erhanbiyik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.