Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012(3) MTV motor hacmine değil, emisyona göre hesaplanacak !!

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

• 4 ay sonra...

Focus'un ve Europa'nın vergisini bu gün ödedim.

Halkkard advantage bir kampanya yapmış, hem 6 ya bölüyor, hemde Navking navigasyon alırsam % 50 ye kadar indirim verecek. Kampanya kapsamında bir şifre gelecek ve o şifreye göre sorgulama yapacağım, sanıyor % kaç indirim yapacağının tespiti için yapıyorlar bu işi.

384 TL Focus'un vergisi, 118,50 TL Europa'nın vergisi.

Yeni hesaplama yöntemi ile Focus 118,50 TL, Europa 384 TL olursa hiç şaşmam :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Dpf'siz eski dizeller ve eski araçlara müjde, vergi artışı kapıda ..En son bu muhabbet geçtiğinde milleti pek inandıramamıştık, hatta o zaman 2014 şubat ayında uygulama başlayacak diye belirtilmişti.(Yakup, genel sohbette ne yazmışsam aynen buraya kopyaladım.Burada da tembellik ettim yani.. :kıhkıh: )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısmet, zamanı gelmişse sat gitsin.

O bizim demirbasimiz.

Duygusal bagim var onunla. Mesela araba surmeyi onda ogrendim. Ilk kucuk te olsa kazami onda yaptim.

En onemlisi oglumu evime ilk getiren oydu. Sacma gelebilir belki. Bazen bana da sacma geliyor ama icine binip surdugum zaman inanin focustan daha mutlu oluyorum. Kryif veremese de focus kadar bana ayri bir huzur veriyor. Satilmasi lazimdi simdiye kadar zaten ama ekonomik nedenlerden daha cok sirf bu gibi nedenlerle kalıyordu.

Ama artik yapacak bir sey yok europa icin galiba. Su is ciddilesmeden vedalasmak lazim. Yoksa durum vahim olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O bizim demirbasimiz.

Duygusal bagim var onunla. Mesela araba surmeyi onda ogrendim. Ilk kucuk te olsa kazami onda yaptim.

En onemlisi oglumu evime ilk getiren oydu. Sacma gelebilir belki. Bazen bana da sacma geliyor ama icine binip surdugum zaman inanin focustan daha mutlu oluyorum. Kryif veremese de focus kadar bana ayri bir huzur veriyor. Satilmasi lazimdi simdiye kadar zaten ama ekonomik nedenlerden daha cok sirf bu gibi nedenlerle kalıyordu.

Ama artik yapacak bir sey yok europa icin galiba. Su is ciddilesmeden vedalasmak lazim. Yoksa durum vahim olabilir.

Anlıyorum ama zamanı geldi mi vedalaşmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O bizim demirbasimiz.

abartıcaksan trafikten çek dursun zaten küçük yerdesin ufak tefek kullanırsında yine :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.