Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Spoiler Boyası Attı :(

Emre Gül

Soru

merhaba forum dostları.. ford focus aracımı yıkamaya verdim ve teslim alırken spoilerin boyasının attığını farkettim..  basınçlı suyun yakın tutulmasından kaynaklı bir boya atması.. acaba bu boya atan kısmın boyanmasında nasıl bir teknik izlerim yardımcı olursanı sevinirim arkadaşlar.. 1.5-2 cm boyunda bir sıkıntı.. bu arada cam fitillerinede suyu yakın tutmaktan yine kesik şeklinde yıpranmalar olmuştur bilginize...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ben 4 defa st tampon aldım 2 defa spoiler aldım hiçbiri astarlı gelmedi bana 

Maşallah, yedek parçacı gibisiniz :) iki ihtimal var; ya otosandan almıyorsunuz, ya da üzerindeki astarı farketmiyorsunuz, macun vb bir tabaka arıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maşallah, yedek parçacı gibisiniz :) iki ihtimal var; ya otosandan almıyorsunuz, ya da üzerindeki astarı farketmiyorsunuz, macun vb bir tabaka arıyorsunuz.

tamam murat abi özür dilerim :)..

dükkanım var topkapı teknik oto sanayide abi benim.. yedek parçacıdan çok daha fazla parçayla karşılaşıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tamam murat abi özür dilerim :)..

dükkanım var topkapı teknik oto sanayide abi benim.. yedek parçacıdan çok daha fazla parçayla karşılaşıyorum..

emir bey o zaman sony sistem hakkındada yardımcı olursunuz bana :) bu arada spoyler işi tamam garantiden boyandı beklediğimden daha iyi sonuç aldım. ilginiz için teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.