Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Spor Kırmızı Renk Focus 3'ü Olanlar

Erkan Baldemir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet Serdar kardeşim bende pek denk gelmediğim için merakımdan rica ettim ... Aslında şöyle model yükseltip Titanium bi araç almayı düşünüyorum Broşüre baktığımda OPAK renklerin içinde Spor Kırmızı diye bi renk var hoşuma da gitti alınabiliyormu yada alan varmı merak ettim ..

@Erkan Baldemir,

Geçen bir avm otoparkında gördüm de, kırmızı değil bayağı turuncuya kaçıyordu renk. Onun için mi resim istiyorsunuz?

Almayı düşünüyorum hiç denk gelmedim merakımdan konu açayım dedim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok da güzel renktir kendisi ben yolda gördüm kaç defa :)  Beyaz'dan iyi bana göre :) 

Gerçektende spor'dur ayrıca bu bölüm MODİFİYE İÇİNDİR, başlık taşınıyor.

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ford GarajıFocus IIIMk3- ModifiyeMk3- İç & Dış Görünüm" kategorisinden "Ford GarajıFocus IIIMk3- Sorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Bunlar da fotoğrafları ->

VvkDf21.jpg?1

8Mmi5ZA.jpg?1

DdXcXm3.jpg?1

gSaH0c6.jpg?1
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0

Ben beğeniyorum :)

Ama opel astradaki kırmızıya yanıyorum o renk beni benden alıyor...

kesinlikle katlıyorum

Bence hiç güzel değil bu renk. Özellikle şeker kırmızı gibi bir renk varken, çok cırtlak bir kırmızısı var.

Şeker kırmızıyla karşılaştırılamaz tabiki sana katılıyorum

ama Opak bi renk ve bildiğim kadarıyla renk farkı ödemiyosun Beyaz a göre daha spor  duracağını düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ama Opak bi renk ve bildiğim kadarıyla renk farkı ödemiyosun Beyaz a göre daha spor  duracağını düşünüyorum

Zevk meselesi siz beğendiyseniz bize bir şey demek düşmez :) Ancak Ford'un internet sitesinde ''Spor Kırmızı'' renk skalasında gözükmüyor acaba kalktı mı izlenimi oluşturdu bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zevk meselesi siz beğendiyseniz bize bir şey demek düşmez :) Ancak Ford'un internet sitesinde ''Spor Kırmızı'' renk skalasında gözükmüyor acaba kalktı mı izlenimi oluşturdu bende.

öylemi

e broşur de vardı ama siteye dikkat etmedim .. uyardığın için sağol bi kontrol etmek lazım ...

öylemi

e broşur de vardı ama siteye dikkat etmedim .. uyardığın için sağol bi kontrol etmek lazım ...

kesinlikle katlıyorum

spor kırmızı bu galiba ..

https://www.google.com.tr/search?q=FOCUS+3+SPOR+PAKET&client=firefox-a&hs=BvN&rls=org.mozilla:tr:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hgGoU92yNsSl4gSCl4GQBA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=889#facrc=_&imgdii=LW8HgcNpGZXxEM%3A%3B86n6rfu60QsitM%3BLW8HgcNpGZXxEM%3A&imgrc=LW8HgcNpGZXxEM%253A%3BAUmI5ab00cj_kM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.imgur.com%252F6vz7OmE.jpg%253F1%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fordclubtr.com%252Fforum%252Ftopic%252F247001-ford-focusa-yeni-sport-paket%252F%3B860%3B573

Erkan Baldemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

spor kırmızı daha doğru adıyla yarış kırmızı (race red) yeni bir renk. makyajlı fiesta ile çıktı. Muhtemelen focusta kimse görmemiştir daha en azından ben görmedim. Opaktır. 

Ondan önce focusta farklı isimli bir opak kırmızı vardı. Adı Colorado kırmızı idi.  Spor kırmızı ile colorado kırmızı aynı mı bilmiyorum ama fiestadaki spor kırmızı focustaki eski colorado kırmızıdan bir ton koyu gibi geliyor bana.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.