Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Fiesta Supercar 1.0 Ecoboost 140 Ps (Türkiye'de Satışta) Red&Black

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Siyah ve Kırmızı olarak 2 farklı fiyata sahip olan Fiesta'nın net rakamları ilk mesaja eklenmiştir.

5 bin kağıt yanıldım :D tüh ama indirim var :P

Ayrıca

siyah 17'' jant opsiyonu (fabrikasyon) 1.900 tl

Sony opsiyonu ise 2.185 tl

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitemizi takip eden müşteri olursa deneriz onunla :P

---

Bu da Türkçe katalog: fiestaredblack.pdf

Yalnız otosancığımız yine reklamları yanlış basmış, hep 17'' standart denmiş siyah 16'' opsiyon diye eklenmiş halbuki bu da 17'' olacak :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı hakkında yorumlarınız neler ? Ben açıkçası bir tık pahalı buldum. İbiza cupra 60bin lira. Tamam fiesta manuel ve kullanması çok daha zevklidir ama diğer tarafta da çok daha iyi performans ve dsg var . ( benim tercigim kesinlikle manuel fakat fiyat anlamında dsg olması artı avantaj diye yazdım. )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı hakkında yorumlarınız neler ? Ben açıkçası bir tık pahalı buldum. İbiza cupra 60bin lira. Tamam fiesta manuel ve kullanması çok daha zevklidir ama diğer tarafta da çok daha iyi performans ve dsg var . ( benim tercigim kesinlikle manuel fakat fiyat anlamında dsg olması artı avantaj diye yazdım. )

2013 kasimda full ibiza cupra 51.000 liraydi :D Ucundan döndüm aliyordum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 kasimda full ibiza cupra 51.000 liraydi :D Ucundan döndüm aliyordum.

Bende ucundan döndüm , çünkü günde okula git gel 145 km yol yapıyorum istanbul trafiğinde :) :) fakat bu son dönemim, artık bu kadar km yapmak zorunda değilim ve açıkçası daha performanslı ve eğlenceli araba istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cupra bunun rakibi değil zaten ve Seat ucuz bir marka bununla kıyaslarsak rakibi yok o konuda..

Benim görüşüm ise 4 bin tl kadar pahalı geldi şu şekilde eğer masaya oturduğumda bu kadar inecekse sorunsuz alınabillir. Benim kıstasım standart focus ve fiesta arasındaki yeri; Spor bir seçenek olsa bile diğer özellikler sebebi ile 58 bin tl'ye bu markada başka ne alabilirim ? Diye düşündüğümde çıkan sonuç yani. 

Bu veletin rakipleri şunlar:

Polo BlueGT & Renault Clio GT-Line 120 EDC & Ibıza FR 1.4 140 (satılmıyor) & Suzuki Swift 1.6 136 Sport (satılmıyor)

Reno 57.250'den başlıyor biraz paketi bol ama yinede bundan ucuz olmalıydı Avrupa gibi, Fiesta birde bu sebeple bizde biraz pahalı. Şunu 55'e kadar çekmeleri lazım. (Aracın TR'de üretilmesi bariz ucuz olması nekadar etken bile olsa en azından pahalı olmamalı)

Polo ise 61 kağıt bundan ucuz ama biraz daha lazımdı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.