Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
H. Cenk

Yeni Fiesta Supercar 1.0 Ecoboost 140 Ps (Türkiye'de Satışta) Red&Black

Önerilen Mesajlar

Bazı sitelerde çıkan habere göre başlangıç fiyatı 58500 olacakmış.

Ford fiyat listesine de eklemiş. Kırmızı renk için peşin 58500, siyah için 59700 fiyatı var .

Berk U. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah ve Kırmızı olarak 2 farklı fiyata sahip olan Fiesta'nın net rakamları ilk mesaja eklenmiştir.

5 bin kağıt yanıldım :D tüh ama indirim var :P

Ayrıca

siyah 17'' jant opsiyonu (fabrikasyon) 1.900 tl

Sony opsiyonu ise 2.185 tl

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitemizi takip eden müşteri olursa deneriz onunla :P

---

Bu da Türkçe katalog: fiestaredblack.pdf

Yalnız otosancığımız yine reklamları yanlış basmış, hep 17'' standart denmiş siyah 16'' opsiyon diye eklenmiş halbuki bu da 17'' olacak :D

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı hakkında yorumlarınız neler ? Ben açıkçası bir tık pahalı buldum. İbiza cupra 60bin lira. Tamam fiesta manuel ve kullanması çok daha zevklidir ama diğer tarafta da çok daha iyi performans ve dsg var . ( benim tercigim kesinlikle manuel fakat fiyat anlamında dsg olması artı avantaj diye yazdım. )

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı hakkında yorumlarınız neler ? Ben açıkçası bir tık pahalı buldum. İbiza cupra 60bin lira. Tamam fiesta manuel ve kullanması çok daha zevklidir ama diğer tarafta da çok daha iyi performans ve dsg var . ( benim tercigim kesinlikle manuel fakat fiyat anlamında dsg olması artı avantaj diye yazdım. )

2013 kasimda full ibiza cupra 51.000 liraydi :D Ucundan döndüm aliyordum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 kasimda full ibiza cupra 51.000 liraydi :D Ucundan döndüm aliyordum.

Bende ucundan döndüm , çünkü günde okula git gel 145 km yol yapıyorum istanbul trafiğinde :) :) fakat bu son dönemim, artık bu kadar km yapmak zorunda değilim ve açıkçası daha performanslı ve eğlenceli araba istiyorum :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cupra bunun rakibi değil zaten ve Seat ucuz bir marka bununla kıyaslarsak rakibi yok o konuda..

Benim görüşüm ise 4 bin tl kadar pahalı geldi şu şekilde eğer masaya oturduğumda bu kadar inecekse sorunsuz alınabillir. Benim kıstasım standart focus ve fiesta arasındaki yeri; Spor bir seçenek olsa bile diğer özellikler sebebi ile 58 bin tl'ye bu markada başka ne alabilirim ? Diye düşündüğümde çıkan sonuç yani. 

Bu veletin rakipleri şunlar:

Polo BlueGT & Renault Clio GT-Line 120 EDC & Ibıza FR 1.4 140 (satılmıyor) & Suzuki Swift 1.6 136 Sport (satılmıyor)

Reno 57.250'den başlıyor biraz paketi bol ama yinede bundan ucuz olmalıydı Avrupa gibi, Fiesta birde bu sebeple bizde biraz pahalı. Şunu 55'e kadar çekmeleri lazım. (Aracın TR'de üretilmesi bariz ucuz olması nekadar etken bile olsa en azından pahalı olmamalı)

Polo ise 61 kağıt bundan ucuz ama biraz daha lazımdı. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Mehmet Çayır
      merhaba arkadaşlar aracım focus 2010 station wagon arka stop ampulu arızalandı . nette aradım ama bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.p21/5w üzerindeki philips markadır
    • Yazan: Yakup Çağatay
      21 Ağustos Cuma günü Kocaeli’de gerçekleşecek Co-Drive etkinliğinde co-pilotluk deneyimi yaşayacak 5 çift arkadaşımız varsa Ford tarafından VIP olarak ağırlanacak. 
      Bana ulaşabilirsiniz veyahut buraya da yazabilirsiniz. İlk 5 alır ve bu zevki tadar  ohh temiz
      Yer Bilgisi: Kocaeli Anıtpark Perşembe Pazarı Alanı. 

GÜNCEL: KALMADI. (Fakat gitmek isteyen olursa yine söylesin, ayarlarız bir şekilde)

• Yazan: Yakup Çağatay
      Kırmızı versiyonu Türkiye'ye geldi ve sipariş ile geldiği için sahibi çoktaaaan onu bekliyordu
      Ön incelemesini! biz yapmış olduk  Kaan abiye tekrar teşekkür ediyorum

Önce eski başlıklar:
      (Burada teknik detayları ve hızlanma bilgileri vs mevcut) 

Bir zevk makinası için sürülmeden ne denilebilir ki ? Araç durduğu yerde bile hareketli görünmeyi becerebiliyor

Artılar
      - Eklenen tüm red black detayları çok güzel adapte edilmiş.
      - Çok güzel
      - Klima standart.
      - Arka kapı içleri öldürülmemiş; eşya gözleri yeterli.

Eksiler
      - Koltuk mekanizması daha akıllı olmalıydı (Nasıl yani? Cevap: Ayarlanmış pozisyona elcek çekildiğinde yatıp ileri gidecek ve sırtlık kaldırıldığında otomatik eski yerine dönecek) Peki bunda nasıl ? Sırtlık yatıyor ve koltuk ayarlanabilir hale geliyor yani ikiside birbirine bağımlı ve manuel.
      - Genel bir Fiesta sorunu olan; ön kapı trim yetersizliği. (Nedir? Cevap: Saç ve birleşim noktası ortada, çok dikkat çekiyor)
      - Gözlük kabı yok, neyseki kol dayama standart
      - Şekil itibarı ile; 4 disk fren ve renkli kaliper.

Ne lazım?
      Opsiyon listesindeki siyah jant ve Sony
      Ekran ve tuşların renk uyumu için. Jant ise siyah olunca daha güzel görüneceği aşikar.

Otomatik far yok, yağmur sensörü var. Ayrıca spor süspansiyonlar mevcut.

Video sadece aracın akışını gösteriyor 30 sn'cik

Ön kapısı tahmin edebileceğiniz üzere çok ağır olmuş, kapatırken güven veriyor ne de olsa güçlü araba o his de lazım.

Pedal seti kromajlı     Kapak yok ! Nirye kayboldu acaba Standart versiyonda vardı halbuki küçük bile olsa               Destekler yalandan değil, var     Baş ve diz mesafesi 5k abisi gibi; sorun yer almıyor.             Direksiyonda ki siyah kaplama ve kırmızı dikişler ise diğer farklılıklardan.             Led ve mercekler standart.     Dinamikliğini tamamlayan çizgiler karşınızda.     205/40 R17 ile kasis dostu         Paspas'lar da unutulmamış.     Mini yedek lastik ile bagaj.     Budget usulü Trend x version Al buna çevir     Yakut kırmızısı Mondeo abisi ile birlikte     Anlatmak istediğim detay         Bu arada fotoğrafları (ç)almayın anacım Konuyu paylaşmak daha kolay. Teşekkürler

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.