Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yolda Kalan Dolandırıcılara Dikkat

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Benim de Ankara ya giderken basima gelmisti. Yok kenarinda cocuklari esi olan bir adam arabasinin kaputunu açmış duruyor. Yalnizdim. Durdum kapıları kilitleyim cami az actim. Adama hayirdir falan dedim. Abi arabanin tupu bitti. Once de bozuldu. Tum param tamircide bitti falan dedi. Valla para veremem ama gel benzinlige birakayim dedim. (Deli cesareti) Adam Allah tan binmedi. Bi de diyor ki yok abi sen parayi ver ben giderim falan diyor. Eline bi bidon almis. Dedim kardes para veremem. Bastim gittim.

Eger devlet dilencileri ya da o Yolda kalip para isteyenleri alip ise koyarsa buyuk capli kucuk capli herkes dilencilige baslar. Yani mumkun degil bu sekilde bir onlem almak. Bu turlu islerin tek onlemi vicdandir. Vicdanli gencler yetistiremezsek daha cooook bu turlu olaylar icin birbirimizi uyaririz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankarada daha efsane olay var: Evde cocuk bakan yaşlı insanların kapılarını gündüz gözüyle çalıp "sosyal hizmetlerden geliyoruz, çocuğa şiddet uyguluyormuşsunuz, çocuğu alıcaz annesi babası da şu adrese kimlikleriyle gelsin" diyip cocuğu yaşlının elinden alıp kaçırıyorlar.

Çok fazla amerikan filmi izlemiş şerefsiz organ mafyası ve çok fazla muhteşem yüzyıl izlemiş saf teyze bir araya gelince böyle bir tehlike çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankarada daha efsane olay var: Evde cocuk bakan yaşlı insanların kapılarını gündüz gözüyle çalıp "sosyal hizmetlerden geliyoruz, çocuğa şiddet uyguluyormuşsunuz, çocuğu alıcaz annesi babası da şu adrese kimlikleriyle gelsin" diyip cocuğu yaşlının elinden alıp kaçırıyorlar.

Çok fazla amerikan filmi izlemiş şerefsiz organ mafyası ve çok fazla muhteşem yüzyıl izlemiş saf teyze bir araya gelince böyle bir tehlike çıkıyor.

Vaavvvv... Bak bu kotu iste...

Valla bi an ben bile inanirim buna.

Birak bakiciyi cocugun annesi babasi inanir ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle durumda yapılacak en güzel şey Polisi arayıp yer belirterek oradan ayrılmaktır. Türk insanının yardımsever duygularını kullanarak yapmadıkları şey yok. Belki aralarında cidden mağdur olan insan vardır ama ya gerçek mağdur değilse hayatınız kararabilir. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu aralar bizim buralarda da trafik ışıklarında suriyeden gelen kadınlar ellerinde bebekleri yapışıp kalıyorlar cama. tamam mesele 1-2 lira değil ama ben işe gidinceye kadar 12 trafik ışığı geçiyorum. hangi birinde verecem. sırf bu yüzden kırmızıdan geçecem nerdeyse. neyseki çözümünü buldum :) ışıkların 100 metre gerisinde bekliyorum. :kendiniuyanıksanansmileyi:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sübhanallah kardeş, ibretlik bir paylaşım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla oyle de bu Otostopçu degildi. Uc bes kurus para koparmak istiyordu anlasilan.

Yolda tanımadığın insanlara durmayacaksın.Ha gerçekten yardıma ihtiyacı varsa polisi var jandarması var onlara ulaşsın.Bu şekilde geçtim paradan puldan canından olan insanlar var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.