Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aksesuar Yedek Parça Vs Ilan Paylaşımı

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Az önce ebayda bana göre uygun bir zetec s difizör gördüm, paylaşayım dedim paylaşacak yer bulamadım :D

Burası özellikle bulması zor yada yeni, ilginç vs parça paylaşım başlığı olsun diye düşündüm.

Bahsettiğim etek:

http://www.ebay.com/itm/271499189817?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

bence fiyatı çok uygun ancak ingilizlerin bir huyu var kargoya pek yanaşmıyorlar, benim aldığım ilandada kargo yoktu, mesaj atıp rica ettim, göndermeyi kabul etti, yani denemeye değer. Tabii tahminen 50 pound kadarda kargosu tutacaktır, 3 aşağı 5 yukarı benim aldığım fiyata geliyor. Daha önce takım olarak(alt üst) bu kadar ucuz hiç görmemiştim (görmüş olsam alırdım zaten :D :D)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı yaklaşık  290 lira

+kargo yaklaşık 180 lira

+muhtemelen boyama olacak 70-80 lira

totalde 550 lira gibi maliyeti var.Birde tamponun değişmesi de gerekiyor mu?

hayır, tamponda var olan siyah parça sökülüp bu takılıyor.

siyah ve beyaz kısım 2 ayrı parça,

ben beyaz kısmını burdan 200e aldım(çeki demiri kapağı yok, otosanda 63tl :D, normalinin yan sanayisini alıp macunla doldurup boyattım)

siyah kısmı kargo ile birlikte 240 gibi birşeye geldi

boyayada 100 verdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayır, tamponda var olan siyah parça sökülüp bu takılıyor.

siyah ve beyaz kısım 2 ayrı parça,

ben beyaz kısmını burdan 200e aldım(çeki demiri kapağı yok, otosanda 63tl :D, normalinin yan sanayisini alıp macunla doldurup boyattım)

siyah kısmı kargo ile birlikte 240 gibi birşeye geldi

boyayada 100 verdim.

Otokoçta da takıyorlar bunu ama tek difüzör fiyatı istemedim.Ben de yaptırmayı düşünüyorum.Foto paylaşırsanız sevinirim.Hayırlı olsun şimdiden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otokoçta da takıyorlar bunu ama tek difüzör fiyatı istemedim.Ben de yaptırmayı düşünüyorum.Foto paylaşırsanız sevinirim.Hayırlı olsun şimdiden

Siyah parça henüz gelmedi yolda, o olmadanki hali "Kamil" Başlığında sonda var.

Servis fiyatı (ocak) boya montaj kdv hariç 829 tl. Çeki demiri kapağı dahilmi bilmiyorum. Birde reflektörler var ancak onlar standartla aynı ondan söküp buna takılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah parça henüz gelmedi yolda, o olmadanki hali "Kamil" Başlığında sonda var.

Servis fiyatı (ocak) boya montaj kdv hariç 829 tl. Çeki demiri kapağı dahilmi bilmiyorum. Birde reflektörler var ancak onlar standartla aynı ondan söküp buna takılabiliyor.

Herşey dahil 600-700 civarı normal mi acaba serviste?Bir de hb focusta spoiler olmazsa olmaz diyorduk bence difüzörde olmazsa olmazlarımız arasında olmalı. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herşey dahil 600-700 civarı normal mi acaba serviste?Bir de hb focusta spoiler olmazsa olmaz diyorduk bence difüzörde olmazsa olmazlarımız arasında olmalı. :)

normal derken? siz sordunuzmu? baktım şimdi 1138.56 tl fiyatı var, %10 indirim grubundaymış onuda yapsalar 1025TL boya montaj parası almasalar desek 600-700 gene iyi servis için.

Ben en az 1.5 senedir kovalıyorum bu parçayı serviste en ucuz olduğu zaman 600 civarıydı. +KDV

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

normal derken? siz sordunuzmu? baktım şimdi 1138.56 tl fiyatı var, %10 indirim grubundaymış onuda yapsalar 1025TL boya montaj parası almasalar desek 600-700 gene iyi servis için

Bana komple spor paket 17 inç jant +michelin lastikler hepsinin montaj işçilik vs fiyatına 5 bin dediler.Ancak otosan onaylı ürünleri kullanıcaklarını söylediler.Orijinal ford olursa 7bin küsür çıktı fiyat.Arkadaşlar var tek parçada indirim deniycem 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otosan fiyatları(orjinal):

jant 416.73*4=1666,92

jant 657.5*4=2630(diğer model)

arka 1138.56

ön 876.07

marşpiyel 494.63*2=989,26

ön ızgaralar 456.01*2= 912,02(bu *3 olabilir)

toplamda 

5582.83 indirimsiz parça fiyatı görünüyor mayıs listesine göre(unuttuğum birşey yok demi?)

edit:

yukardaki fiyat farklı bir 17" jant için, sport paketle gelenin olduğu fiyat: 6545.91. İndirim ve boya montajı işin içine katarsak 7000 normal. Yalnız bunlardan hangilerinin yan sanayisi varmış merak ettim, o kadar sordum baktım, görmedim duymadım.

edit 2: arka spoileri yazmadım, ama o sizde zaten olduğundan(?) fiyatlarda da yoktur heralde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benden olsun.

Kaliteli görünen kolçak: http://www.european-parts.net/catalog/product_info.php/cPath/141_146/products_id/1583

edit:

yukardaki fiyat farklı bir 17" jant için, sport paketle gelenin olduğu fiyat: 6545.91. İndirim ve boya montajı işin içine katarsak 7000 normal. Yalnız bunlardan hangilerinin yan sanayisi varmış merak ettim, o kadar sordum baktım, görmedim duymadım.

Ozan hepsinin yan sanayisi var serviste. Ama eşdeğer değil. Görünüşleri faklı. Bana sorarsan bildiğin amatör işi dizayn, ancak bukadar kötü olurdu sanırım. Alacaklara kesinlikle! tavisye etmiyorum. Merak edenler sevisin yedek parça bölümüne gidip bakabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benden olsun.

Kaliteli görünen kolçak: http://www.european-parts.net/catalog/product_info.php/cPath/141_146/products_id/1583

Ozan hepsinin yan sanayisi var serviste. Ama eşdeğer değil. Görünüşleri faklı. Bana sorarsan bildiğin amatör işi dizayn, ancak bukadar kötü olurdu sanırım. Alacaklara kesinlikle! tavisye etmiyorum. Merak edenler sevisin yedek parça bölümüne gidip bakabilir.

başgan bu var zaten TR sitelerinde armrest miydi neydi öyle bişeydi markası vidalama yapılıyor bunla da bunu alacağıma servistekini alırım katalog ürünü olanı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

başgan bu var zaten TR sitelerinde armrest miydi neydi öyle bişeydi markası vidalama yapılıyor bunla da bunu alacağıma servistekini alırım katalog ürünü olanı 

montaj şekli benzer olsada ürün olarak armrestle alakası yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

bir iki yerde bahsetmiştim, sony hoparlörleri taktım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

4 kapıdaki hoparlörler değişiyor, arka kapılara tweeter takılıyor, ön tweeterlar biraz keyfe keder, ve arada muazzam fark oluyor.

arka tweeterlar otosanda yaklaşık 80tl, tweeter montajı için kapı döşemesi kesiliyor tabii, arkasında yeri belli.

4 hoparlör güven fordda 120tl 

ön tweeterlar yanlış hatırlamıyorsam otosanda biraz pahalı ancak güvende F2ninkiler var 60tl

yani yaklaşık 200tlye standartlar düşünüldüğünde son derece güzel bir güncelleme oluyor. hoparlörler en fazla 3 takım daha çıkar ilgilenen olursa yönlendiririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.