Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aksesuar Yedek Parça Vs Ilan Paylaşımı

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

fordun katalogda ışıklı vitez topuzu gordum bayıde yok dıyor.ayrıca bunu kullanan var mı forum uyelerı arasında.aksam hoş durur kaanatındeyım.

orjinali daha rahat ve kibar. Işıklı sadece güzel görünüyor. Birde 1cm kadar yükseliyor topuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
1 dakika önce, İlker EFEOĞLU yazdı:

Style ve trend kullanıcıları olarak derdimize derman olacak şu konsolu Türkiye de bulamamak bizi üzmeye devam ediyor. İki koltuk arasına bir tane düzgün kol dayama bulamadık gitti.

Profil bilgilerinizi lütfen doğru (2 yaşında okur-yazar değilseniz) şekilde düzenleyiniz :) Aksi halde üyeliğinizi dondurmak zorunda kalabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

İnternetten parça alırken hangi siteden sipariş veriyorsunuz ?  Bir de yıllık bakıma gitmeden önce(özel servis) internette bakım setleri var hazır satılan, onları alsam diye düşündüm böyle yapan varsa nerden  aldığını söyleyebilir mi ? Teşekkürler şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 dakika önce, Mehmet Yılmz yazdı:

İnternetten parça alırken hangi siteden sipariş veriyorsunuz ?  Bir de yıllık bakıma gitmeden önce(özel servis) internette bakım setleri var hazır satılan, onları alsam diye düşündüm böyle yapan varsa nerden  aldığını söyleyebilir mi ? Teşekkürler şimdiden.

@ER-OL Otomotiv'den.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.