Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Polo Ya Da Fabia Sizce Hangisi ???

Ahmet Kara

Önerilen Mesajlar

Öncelikle selamlar;

Günlük ortalama 150 km yapacak bununla birlikte yakıtı yönünden ekonomik ve sık sık arıza vermeyecek muhtemelen B sınıfı bir araç almayı düşünüyorum.

Tercihlerim arasında 2000-2002 model aralığı Polo ya da Fabia var.

Konu ile ilgili sizlerinde düşüncelerini almak istedim, yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Başka model araç tavsiyelerine de açığım ancak önceliğim saydığım modeller olacak.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onları belirteyim unuttum, bütçe 17-18 bin e kadar, lpg li bir araç düşünüyorum. Kendim fazla km yapacağım için km de çok fazla olmamalı, 200 bini geçmemeli

Ahmet Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

para daha çok olsaydı 2012 veya 13 model 1.2 dizel polo var arkadaşta, satılık..

alabilecek herkese duyurulur..

bir çamurluk değişti, bir yerinde de boya var, tam hatırlayamıyorum.. çamurluk değişimi aslında çok zaruri değildi. servise yaptırılınca malum. garantili araba. her iki kazada araç park yerinde iken başka araçların vurmasından kaynaklı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.