Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Derin Çizik

serkan özduran

Soru

arkadaşlar dün akşam arabamın sağ kapısını çizmişler.oldukça derin iki çizik var. boyacıya götürdüm pasta kapatmaz dedi.sizin tavsiyeniz nedir? Bu arada arabamın rengi kül kahve. tavsiyelerinizi bekliyorum. resimlerini eklerim.arabamın kaskosu var.

serkan özduran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaşlar dün akşam arabamın sağ kapısını çizmişler.oldukça derin iki çizik var. boyacıya götürdüm pasta kapatmaz dedi.sizin tavsiyeniz nedir? Bu arada arabamın rengi kül kahve. tavsiyelerinizi bekliyorum. resimlerini eklerim.arabamın kaskosu var.

Boya yapılacaksa kaskolarda mini onarım klozu oluyo servislerde veya autoking gibi yerlerde kaskoyu bozmadan yapıyorlar bir araştırın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Boyatın gitsin.Elinizde fotoğraflar var sonuçta.

aslında ben de tamamen boyatmayı düşündüm ama arkadaşlar gerek yok diyor. rötuş yaptır diyorlar. ileride satarken sıkıntı çıkmayacağını bilsem tamamen boyatırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dış sitedeki uygulamayı burdan yayınlamak zorundayım :)  İşe yarayan bir uygulama. Umarım adminler kızmaz :D

http://www.techturkey.com/forum/detailing-car-care/110207-derin-cizikler-icin-boyaya-gerek-yok.html

http://www.memurlarnet.biz/guncel/bilgi-odasi/arabanizdaki-derin-cizikleri-giderme-yontemlerien-az-hasarla-derin-cizik-giderme-yontemi-h1159.html

Önemli olan boya koduna göre boya hazırlatmak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçmiş olsun. insanların boyalı araba almamasının en büyük nedeni ton uyuşmazlığı. önceden boya işi göz kararı idi. renk paletleri ve boya karıştırıcıları her yerde yoktu. parça boyandığı zaman aracın her parçası farklı bir tonda. arabaya her bindiğinizde farklı tonda araç parçaları gören göze kötü görünüyordu. bu da zaman içinde gelenek görenek olmuş ton farkı olmasa bile kimse boyalı araç almak istemiyor. boya olayının çıkış yeri burası.

şimdi çizik için kapıyı komple boyatmak akıl işi değil. Bir arkadaş rötuş işini iyi anlatmış. yapabilirseniz öyle yapın. Yok yapamam diyorsanız makine ile pasta cila uygulaması yaptırın. Çiziğin büyük bir kısmı gidecektir. Sonrada kalan çiziği unutun. böylece aracınız boyalı diye addedilmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.