Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 & 2.5 Yakıt Tüketim Değerleri

Emre V.

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

ilk değerde benden olsun,aracım 2011 100 ps manuel vites focus litresi 2,29 tlden 10 tllik gazla tamamı şehir içi 45-47 km yol gidebiliyorum,18 inç jantların etkisiyle sakin kullanıyorum.bu ölçüm defalarca denenmiş ve hep aynı sonuç çıkmıştır

Kasım Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2 1.6TDCI Aracımız var.

20 Liralık mazot alırım ibreye göre değerlendirme yapacak olursak 75-80 km falan gidiyor.

Yanlız kalan km örneğin : 150 ise mazotu 3.86 TL den alıyorum 20 liralık kalan km 255 falan oluyor.Fakat 80 km sonra falan tekrar 150 ye iniyor :) Sert kullanırsak daha az km.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90 tl yakıt ile şehir içi şehir dışı karışık + full klima açık 500 km (depoyu fulledim 500 km yol sonrası tekrar fulledim 92 lira mazot aldı aynı pompadan)

450 km lik bölüm sonunda yol bilgisayarında da 4,4 lt ortalama gösteriyordu. Eve geldiğimde tüketimi falan filan sıfırlamıştım :zha: 50 km daha gezip tam 500 km olunca tekrar mazot aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah Allah bisey oldu arabaya :aman:

Nekadar basarsam basayım gaza,

21 kurus yakıyor araba....(tivct)

:D not: benzin ucuz :D

Not2: iste bu tip seylerden dolayı krs tüketim degerleri yanıltır. Lt degeri vermek en guvenilir olanıdır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Allah Allah bisey oldu arabaya :)

Nekadar basarsam basayım gaza,

21 kurus yakıyor araba....(tivct)

:D not: benzin ucuz :)

Not2: iste bu tip seylerden dolayı krs tüketim degerleri yanıltır. Lt degeri vermek en guvenilir olanıdır.

kesinlikle katılıyom Ş.içi 5,8 Ş.arası 4,3-4,5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.