Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Best Car Show 2014

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Şans eseri gördüm fuar merkezine yakin oturuyorum. 3 günlük tek bir Hall'de açılmış fuar. BTG maslak, Aktepe Saund Mutlular jant-lastik, gibi firmalar var. Daha çok jant uzerine bir fuar olmus o yuzdende gittim ama pişman oldum açikçasi. Baya boştu ve pekde birşey yoktu. 5 dk falan dolaştim zaten ufacık bir hall maksimum 10 firma vardi.

Tam çıkarken aklima geldi dedim fotograf çekiyim konu açarim :)

IMAG3052_zpsfqj6uzvc.jpg

IMAG3051_zpsvcxmyblv.jpg

IMAG3050_zpsmnms8nug.jpg

Birde "güzellik" yarişmasi vardi gercekten begendigim arabalar oldu ama bazilari felaketti

IMG-20140404-WA0003_zpsdbi8n8eh.jpg

IMG-20140404-WA0001_zpsfxnk4fay.jpg

IMAG3053_zps9ympmjki.jpg

Ve tanidik yuzlerde vardi :)

IMAG3047_zps7tfpt9qy.jpg

Galiba soldaki araç 1.6 tdci 180 küsür hp sahibinin ismini hatirlayadim ama forumdandi.

Hardal sarida Sercan Birlikti galiba. Keske foruma koydugu jantlarla gitseymis :) Araba yerlerde olsa bile titanium janti bozmuş :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet hardal sarı Sercanın aracı..

Bende gitmeyi çok istiyordum ama vakit kalmadı...

Yarın arabayı yıkıcam,cilası,yalama yutması,oynaması bütün günümü alacak,gerçi temiz ama olsun maksat oynamak olsun..:)pazarda toplantı..

Bu arada astrayı geçende yolda gördüm önümde gidiyordu..valla ne yalan söliim asfalta yakışmış..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.