Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ledli Arka Stop Lambalari

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar focus dünyasına yeni katıldım 2013 model aracımı sıfır km olarak aldım ve aracıma yeni görünüşler katma çabasındayım, siz saygıdeğer forum yönetimi ve üyerileri tarafından bilgilendirilmek isterim. Linkini göndermiş olduğum ledli stopları taktırıp taktırmamak arasında kaldım, bir de fiyatı uygun mudur?

İlginize teşekkür ederim.

http://www.sanalpazar.com/Ford-Focus-Iii-Hb-Led-Stop__isp8699304

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kafamdaki tasarım bu şekile oldukça yakın sayılır ama aynısı olmayacak.Bir arkadaşımız unutmaz ise bu çalışma için stop yollayacak,kısmet olursa komple power led dizayn ile sonuçlanacak bir projem var.

Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kafamdaki tasarım bu şekile oldukça yakın sayılır ama aynısı olmayacak.Bir arkadaşımız unutmaz ise bu çalışma için stop yollayacak,kısmet olursa komple power led dizayn ile sonuçlanacak bir projem var.

Konu dışı olacak ama hocam mk3 focus'un farları için bir projeniz oldu mu ? Aradım ama bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan focus 3 arka stop çalışman var mı abi ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.