Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Sportrend Turbo Projesi

emreakyol

Önerilen Mesajlar

Tork seni yanıltır. O kadar güç alman zor. 150 al yeter zaten. Abartmaya gerek yok.

orası ole dynoda anlıcaz bakalım ne çıksa kardır zaten gözüm yukarılarda değil bu ayar bile yetiyor. daha üst devirleri ayarlamadık zaten detaylı.

Rodaj ne oldu:)

rodaja devam deneme amaçlı 1 sefer atraksiyon yaptık ole  :kıhkıh:  zaten yeni debriyajında rodajı olcak oda aradan çıkar ii oldu böyle  :smiley2k:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

rodajda 500kmyi geçti ufak tefek denemeler yapıyorum ortalama 180-190hp vericek gibi. şuanda debriyaj sıkıntı çıkarıyor 2. vitesten sonra dip gaz yapamıyorum hemen kaçırıyor. devir artıyor fakat araba yürümüyor. bende bronz baskı balata volan siparişi vericem bu hafta onu beklicem. ayrıca şanzıman kulağıda torka dayanmadığı için 2 kere kırdım onuda debriyaj değişirken polikarbondan yaptırcam o sorunuda halletmiş olcam. şuanki görünümü böyle.. yakında kaportaya başlıcam biyerden haber bekliyorum belki rs çamurluklar ve tampon alabilirirm  :smiley2k:

7mN1XW.jpg

emreakyol tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görüşürüz tabi ;) bu arada egzoz işleri tamamlandı. ayrıca içeriye el atmaya başladım komple yalıtımı hallettim ve koltukları döşemeleri taktım.şuan bitek ön kolsol çalışmam gösterge için özel pot yapılcak  bide temizlik işi kaldı aküyüde istepnenin oraya koydum cuk oturdu  :nazar:  :nazar:

VpMzQj.jpg

nPWNbB.jpg

vzpNar.jpg

BXAbOQ.jpg

279oOd.jpg

oQkNdR.jpg

lYWNQg.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu akşam babamla yakıt ayarının zor kısmını hallettik. artık insan gibi yakabilir. afr oranım dip gazda full boosta 11.8 şehir içi 14.5.-15 arası yakıt değerleri ilerleyen zamanda belli olur ayar öncesi turboyla kmde 1.10 kr civarındaydı  ve buram buram çiğ benzin kokuyoru egzozdan artık o koku kalmadı şuan için gayet düzgüz ilerleyen vakitte görücez.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayirli olsun. Cok zahmetli bi ise girmissiniz. Ufak tefek arizalar disinda bise cikarmazsa tadindan yenmez [emoji6]

Allaha sukur ole beklenmedik bisey cikmadi plana uygun ilerliyoruz. 1 aya fln komple duzene oturur diye dusunuyorum. Yorum icin sagolun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allaha sukur ole beklenmedik bisey cikmadi plana uygun ilerliyoruz. 1 aya fln komple duzene oturur diye dusunuyorum. Yorum icin sagolun.

Baski,volan isini nasi cozdunuz? Onlara cok yuk binecek. Ben yazilim yaptirdim 2 de kacirmaya basladi simdi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 yaprakli bronz baski balata ve ozel volant yaptiriyorm bikac haftaya elimde olur resimleri paylasirim ;)

Cok iyi. Bekliyorum o zaman burdan paylasirsan sevinirim. 15.000 de 1 filtre degistirir gibi baski degistirmeyle ugrasilmaz [emoji2]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.dailymotion.com/video/x1vhubb_focus-1-6-turbo_auto

sıyıran debriyajla kalkış denedim 1-2 sarıyor sesten anlaşıldığı gibi 3. viteste anca yürüyebiliyorum :smiley2k:

içeriden olmadığı için tam anlaşılmıyor ama iyi gittiği belli. çıkan sesler de güzel. kazasız belasız tadını çıkarırsınız inşallah. Fatih Mehmet USLU tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.