Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cruise Control, Sis Farı, Tft Ekranlı Gösterge Montajı (Ankara)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Yine alakası yok hocam siz de mi sorun var biz de mi?

Yakup bey tamam bende sorun var.haklısınız ben yeni bir araç almışım özelliklerini bilmiyorum.formada iki tane eski ve yeni ekrana raslamışım.6 aylık arabadaki ekran olarak eski tip deniyorsa ve benim neden eski tip dediğimde bende sorun oluyorsa bir daha hiçbir konuda ne bir yorum nede bir sey sorarım.form bilgi alışveriş için açılmamış demekki. Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5/8/2015 - 14:13 tarihinde, Alparslan Özaslan yazdı:

Yakup bey tamam bende sorun var.haklısınız ben yeni bir araç almışım özelliklerini bilmiyorum.formada iki tane eski ve yeni ekrana raslamışım.6 aylık arabadaki ekran olarak eski tip deniyorsa ve benim neden eski tip dediğimde bende sorun oluyorsa bir daha hiçbir konuda ne bir yorum nede bir sey sorarım.form bilgi alışveriş için açılmamış demekki.

Hocam arkadaşların çoğu sonradan parasını verdi buldu ve taktı sorun olan şey siz bunu sorgulamadan model yılına bakarak bu böyleymiş demeniz. Halbuki öyle bir şey yok.

Form değil forum bilgi paylaşımı olarak açılmıştır size izah etmeye gerek yok her şey ortada alabilen alıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yanlış okumuyorum değil mi hız sabitleyicinin maliyeti direksiyon dahil 500 lira? Bana daha dün serviste 5 bin tl olur en az. Çıkma parçaları falan bulursanız 2500 lira gibi bir fiyata halledersiniz demişlerdi.

evet ancak 1 seneden daha eski fiyat. şimdi kaç para derler bilmiyorum ama servis abartmış her zaman ki gibi. Serviste yedek parça fiyatları çok pahalı ama o kadar da değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hız sabitleyiciyi İzmir'de aktifleştirebilen bir yer varmı acaba? Yaz tatilinde çoğu zaman İzmir'de olacağım için orada halletmek istiyorum.

Hız sabitleyici sadece yazılımsal olarak aktif olan bir şey degildir. Donanımsal olarak ta değişim gerekiyor sanırım
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hız sabitleyici sadece yazılımsal olarak aktif olan bir şey degildir. Donanımsal olarak ta değişim gerekiyor sanırım

Direksiyon simidi değişimi de gerekiyormuş ama bu işin kolay kısmı. Önemli olan yazılım kısmı. Bu işi yapabilecek bir yer bildiği olan varsa (İzmir'de) haber verirse duamı alır. :yeah:

Okan Erol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
6 dakika önce, Barış Akdağ yazdı:

Merhaba istanbula geçici olarak geleğim de istanbulda tft ekranı bulabileceğim bir yer var mıdır 

Belirli bir yer yok maalesef, aslında çokta bulunabilir bir ürün değil bu aralar.

Yinede çıkmacılara sorabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Saturday, February 08, 2014 - 15:53 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Merhaba bugünkü şaşmaz turu sırasında güzel fiyatlar aldım, az biraz pazarlık olabilir.

parça + işçilik fiyatıdır.

Cruise Control (deri simit ile birlikte) 500 tl

TFT Ekranlı Gösterge (km ayarlaması dahil) 350 tl (400 dedi ama ben 350ye indirdim 350den fazla vermeyin)

Sis Farı (orjinal düğmesi ile birlikte) 400 tl

Ali Usta daha önce servistede çalışmış bilgisi ve işçiliği iyi olan bir usta tavsiye ederim.

Şaşmaz Ford Clinic

https://maps.google.com/maps?q=39.941783,32.718089&num=1&t=h&vpsrc=0&ie=UTF8&z=18&iwloc=A 

not: bizim aklımıza gelen, talep görecek işlemler bunlar oldu, başka işlemler varsa onlar içinde fiyat alırım.

not2: navigasyon, sony vs henüz yok bekliyoruz.

Ayrıca bakım vs içinde tercih edilebilir, fiyatları uygun.

Bu cruise control fiyati ber model icin aynimi benim arac 2005 model

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.