Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aksesuar Alırken Türkiyemi Yurtdışımı?

Emrah Karaalan

Önerilen Mesajlar

Dostlarım malum elimden geldiğim kadar birşeyler yapmaya çalışıyorum aracıma güzel görünmesi için krom kapı kolu ile başlayacağım balina sırtı antenden sonra yurtdışında paslanmaz çelik aliexpresste 10$ = 23tl iken sahibinden.com'da bu ürün 70 liradan başlıyor siz olsanız ne yaparsınız bekleyip ucuzamı alırsınız yoksa türkiyeden kısa sürede gelmesini göze alıp pahalı alma yolunumu seçersiniz?

İlgili Ürünler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sitede paslanmaz çelik yazıyor aliexpress'te tam elimde gitti sepete ya dedim neden ülkemizle arasında bu kadar fiyat farkı var dedim ve durdum. Onu düşünüyorum hala alsammı almasam mı?

bu arada focus anahtarlık arayan dostlar içinde ebay'de var ama biraz pahalı geldi bana

http://www.ebay.com/itm/FOCUS-Keyring-ST-RS-GHIA-Titanium-Sport-2-5-Pendant-Keychain-Tuning/271368803462?_trksid=p2047675.c100012.m1985&_trkparms=aid%3D444000%26algo%3DSOI.DEFAULT%26ao%3D1%26asc%3D20131230161411%26meid%3D4643629269351710837%26pid%3D100012%26prg%3D20131230161411%26rk%3D6%26rkt%3D10%26sd%3D271172887095

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kromaja ne kadar meraklısınız...!?  :wacko:

Fiyat farkı neden var?

Çoğunlukla yerli satıcı ürünü sizin Çin'den alacağınız yerden alıyor ve üzerine kâr koyuyor.

Bence bu kadar basit.

Ticaretle uğraşan vatandaşlarımıza yardım etmek istiyorsanız Türkiye'den alın, yoksa her şartta Çin'den.

Ama tabii parayı veren düdüğü çalar, bu bence kısmı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

omsa bildiğim kadarıyla türk malı, bursada üretim yapıyor.

Olabilir, bu da maliyeti yükseltir.

Beri taraftan bazı ürünleri fason Çin'de yaptırıp Türk markası olarak satıyor olabilirler.

Ticaretin çehresi çok değişti...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.