Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Aldığım Aksesuarlar

Önerilen Mesajlar

aksesuarlar yaklasık 2 hafta sonra elime ulaştı. Bizim gibi sipariş vermek isteyen olursa baştan şunu ileteyim. malzemeler öyle bariz bir şekilde harika kalitede değil. Demem su dur ki Fazla para veripte çok kalite beklemeyin ama göze hoş geldiği kesin ben çok memnunum. Sadece kapı kol içlerine beyaz-mavi renkli focus yazısı var bunları yapıştırırsan bir sorun olduğunda kapı koluyla alakalı sökülmesi gerekir ben bunun için henüz yapştırmaya karar vermedim. Aksesuarları japon yapıştırıcısı sürdüm çünkü ^3M ler çok iyi yapıştırmıyor. Anten hoşuma gitti ve çekimde herhengi bir sıkıntıyok denedim. gelelim resimlere :D

4cc74.jpgin1o.jpgz505p.jpgmtmx.jpg2a3rl.jpgbas1u.jpgkm2x2.jpg

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aksesuarlar yaklasık 2 hafta sonra elime ulaştı. Bizim gibi sipariş vermek isteyen olursa baştan şunu ileteyim. malzemeler öyle bariz bir şekilde harika kalitede değil. Demem su dur ki Fazla para veripte çok kalite beklemeyin ama göze hoş geldiği kesin ben çok memnunum. Sadece kapı kol içlerine beyaz-mavi renkli focus yazısı var bunları yapıştırırsan bir sorun olduğunda kapı koluyla alakalı sökülmesi gerekir ben bunun için henüz yapştırmaya karar vermedim. Aksesuarları japon yapıştırıcısı sürdüm çünkü ^3M ler çok iyi yapıştırmıyor. Anten hoşuma gitti ve çekimde herhengi bir sıkıntıyok denedim. gelelim resimlere :D

4cc74.jpgin1o.jpgz505p.jpgmtmx.jpg2a3rl.jpgbas1u.jpgkm2x2.jpggüzel olmuş 

güzel olmuş,güzel günler de kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4cc74.jpgin1o.jpgz505p.jpgmtmx.jpg2a3rl.jpgbas1u.jpgkm2x2.jpg

Dikiz aynası düğmelerinin kaplamasını ben takamadım. Aynayı içerden kapatma tuşundan dolayı. 3m leri kötü evet ama kendiniz çift taraflı bant alıp yapıştırsaydınız keşke. Birde anten rengi krem gibi kalmış arabanın üstünde. Ben orj sprey boya yaptırıp boyadım ve gayet güzel olmuştu. 3m yapışmadığında ben çakmakla ısıtıp yapıştırıyorum gayet güzel tutuyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey anten araç  otoparkta olduğu için o renk çıkmış olabilir güneşte tekrar denicem. olmazsa dediğinizi yaparım. daha anteni yapıştırmaım malum havalar burda bozuk bıraz ısınsın rahat yapıştırırım. birde dikiz aynası demişsinizde ben öyle bişi  yapmadımkafam karıştı anlamadım valla

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey aracım 2012 C-max sanırım aracım focus 3 tasarımından doğan bir MPV. Aracım için sizin aldığınız paçalıklardan almak istiyorum. Aracıma uyar mı yardımcı olabilir misiniz?

Cmax için bişey diyemiyorum açıkcası. Sitede cmax olarak aratın (aliexpress de) ona uygun aksesuarlara bakarak alabilirsiniz. Yada cmax aksesuar takan arkadaşlar daha uygun fikir verebilir size
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.