Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Emniyet Kemeri Uyarısı Gelmiyor

V.can Akbulut

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Daha önce devreden çıkarmakla uğraşmadıysanız (nasıl adlandırılır tam olarak bilmemekle birlikte ) emniyet kemeri dişi başlığı arzalanmış olabilir. Bende aynı problemi yaşadım parça siparişi yapıldı pazartesi montajı yapılacak.. ( Parça değişimi garanti kapsamında yapılıyor )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar. aracımdan bir haftadır kemerimi takmayınca sinyal sesi gelmiyor hatta ışığıda yanmıyor. yanıma biri otururda takmazsa başlıyor ötmeye. bunu yaptrmasam hava yastıgının acılısını falan etkıler mı

hava yastığı her durumda açılır kemerle bir ilgisi yok .o zaman atıyorum sürücü kemer takmadi kaza yaptı acilmayacak mi hava yastığı.o zaman bu araba kendi kendine mi kaza yaptı sürücüsü olmadan mecbur açılacak tabiki .yeterki darbe alsin araba..yolcu hava yastığı da torpidonun icinden acik/kapalı dugmesi var ordan devre dışı bırakılıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hava yastığı her durumda açılır kemerle bir ilgisi yok .o zaman atıyorum sürücü kemer takmadi kaza yaptı acilmayacak mi hava yastığı.o zaman bu araba kendi kendine mi kaza yaptı sürücüsü olmadan mecbur açılacak tabiki .yeterki darbe alsin araba..yolcu hava yastığı da torpidonun icinden acik/kapalı dugmesi var ordan devre dışı bırakılıyor.

Benim bildiğim tam tersi srs yazan airbaglerinde kemer takmazsın açılmıyor diye biliyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aynı sorun bizim yolcu koltuğunda var servise götürdük 15000 bakımı için bakımı yaptılar ama sağ olsunlar dediğimiz şeylerin zerresiyle ilgilenMEmişler birde herşeyi yaptık diye teslim ettiler aracı öteki gün arıyoruz olmadı bunlar emniyet kemeri ikaz vermiyo diyoruz aldığımız cevap aaa unutmuşuz bi daha çağırıyolar sonra sanki 7/24 boş boş evde yatıyoruzda her iki günde bir aracı servise götüreceğiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Günüm serviste geçti iyiki bugünkü işlerimi ertelemişim tam 4 saat boyunca uğraştılar kemer soketi değişti oldu dediler servisten çıktım olmamış geri döndüm. Bu şekilde tam 3 kez servisten çıkıp geri döndüm. Neyse sonunda ustalardan biri kemeri tahminimce 10-15 kez takıp çıkardı. Sonuç olarak dertten kurtuldum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Günüm serviste geçti iyiki bugünkü işlerimi ertelemişim tam 4 saat boyunca uğraştılar kemer soketi değişti oldu dediler servisten çıktım olmamış geri döndüm. Bu şekilde tam 3 kez servisten çıkıp geri döndüm. Neyse sonunda ustalardan biri kemeri tahminimce 10-15 kez takıp çıkardı. Sonuç olarak dertten kurtuldum..

Yani soketi boşa değiştiler...   :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumda sorunun cözümü mevcut zaten yarim kontak acikken 9 kere tak cikar iptal olur. 9kere tak cikar aktif olur

Doğrudur ancak iptal etmek için hiçbir çaba göstermeden böyle bir sorunla karşılaşınca arıza olma ihtimali doğal olarak değerlendirildi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Doğrudur ancak iptal etmek için hiçbir çaba göstermeden böyle bir sorunla karşılaşınca arıza olma ihtimali doğal olarak değerlendirildi..

Aku degisimi yada temassizlik gibi birseyler olduysa ondanda yapabilir. Tekrar tanismaya ihtiyaci olmus focuscugun
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.