Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Vallahi ben bu arabayı geçen gün sahibinden.com da gördüm benim arabaya da çok benzettim, fakat benim arabanın ön direğinde de göçük vardı, yani ya çok benzeri bir kaza yada benim aracı hafif toplamışlar. Böyle görünüyor olması çok ucuza onarım görebileceği anlamına gelmiyor, 25.050 TL hasarı çıkmıştı serviste öylelikle pert oldu. Örn: tek xenon far 1630 TL + KDV yazıyordu listede.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi ben bu arabayı geçen gün sahibinden.com da gördüm benim arabaya da çok benzettim, fakat benim arabanın ön direğinde de göçük vardı, yani ya çok benzeri bir kaza yada benim aracı hafif toplamışlar. Böyle görünüyor olması çok ucuza onarım görebileceği anlamına gelmiyor, 25.050 TL hasarı çıkmıştı serviste öylelikle pert oldu. Örn: tek xenon far 1630 TL + KDV yazıyordu listede.

Servisle normal sanayii bir değil ki. Sanayiide çıkma parçalar ile gayet ekonomik bir şekilde toplama ihtimali söz konusu.

Zaten aracın hasar kaydı var. Ön farlarınında normal fara dönmesi problem teşkil etmez. Alıcı bilgilendirilecek sonuçta. Bir ahlaksızlıkta söz konusu değil. Geri kalanı sadece kar olarak cebe kalacak. Ben en kötü ihtimalle 10 binliraya bu aracın toplanabileceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servisle normal sanayii bir değil ki. Sanayiide çıkma parçalar ile gayet ekonomik bir şekilde toplama ihtimali söz konusu.

Zaten aracın hasar kaydı var. Ön farlarınında normal fara dönmesi problem teşkil etmez. Alıcı bilgilendirilecek sonuçta. Bir ahlaksızlıkta söz konusu değil. Geri kalanı sadece kar olarak cebe kalacak. Ben en kötü ihtimalle 10 binliraya bu aracın toplanabileceğini düşünüyorum.

Ben o konuda tecrübe sahibi değilim doğrudur. Aracı iyice inceledim kesinlikle benim arabam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradan sıfır araç alacak arkadaşlara tekrar söylüyorum; Groupama sigorta sıfır araç klozunu 3 yıl a çıkardı. Yani 3 yıl kesintisiz kasko yaptırırsanız böyle bir pert olayında aracın sıfırını yada parasını veriyorlar. Bu diğer sigorta şirketlerinde 1 yıl.

Sizin arabanin olusu bile 37 bin tl ediyor iste. :)

Ben bu aracın soltaj bedelini de biliyorum da sosyal medyada dile getirmeyelim şimdi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten aracın hasar kaydı var. Ön farlarınında normal fara dönmesi problem teşkil etmez. Alıcı bilgilendirilecek sonuçta. Bir ahlaksızlıkta söz konusu değil. Geri kalanı sadece kar olarak cebe kalacak. Ben en kötü ihtimalle 10 binliraya bu aracın toplanabileceğini düşünüyorum.

ne gerek var yaw bi xenon farda taş çatlasın 500e bulunur hatta o farın ampulu balastı sağlamsa 200e boşu bile bulunur :D

halojen takınca çalışmaz zaten röle filan uğraşmak lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne gerek var yaw bi xenon farda taş çatlasın 500e bulunur hatta o farın ampulu balastı sağlamsa 200e boşu bile bulunur :D

halojen takınca çalışmaz zaten röle filan uğraşmak lazım. 

Baktım çıkmacılarda bulamadım internette. Yakupta 1000 e bulursan öp başına koy diyince bende kolay yolu tercih ettim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baktım çıkmacılarda bulamadım internette. Yakupta 1000 e bulursan öp başına koy diyince bende kolay yolu tercih ettim :D

dedim ya çifti 900 :D orjinal, sıfırımsı tüm ampulleri balastı üzerinde :) siyah zeminliler 1000

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim anlamadığım bu adam arabayı ucuza almış sağlam kar koymuş ilanı vermiş, peki neden toplayıp satmıyor, daha fazla para kazanmayacak mı? ben olsam böyle satacağıma toplayıp satardım, hatta param olsa şuan bile alıp toplayıp satabilirdim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim anlamadığım bu adam arabayı ucuza almış sağlam kar koymuş ilanı vermiş, peki neden toplayıp satmıyor, daha fazla para kazanmayacak mı? ben olsam böyle satacağıma toplayıp satardım, hatta param olsa şuan bile alıp toplayıp satabilirdim :D

O adamda belki bir sürü araba vardır o şekilde. Bide kasko ihalesinden kim bilir kaç paraya düşürdü onu. O fiyat onun karlı fiyatıdır emin ol. elinde onun gibi 10 araba olsa. Hepsini toplayıp satması 5 ay sürer bunun gibi hasarlarla ve iyi bir eleman kadrosuyla.

5 ay sonra bide satması var ? Malum Türklerdeki boyalı araç takıntısı ?

Onun yerine uygun fiyata direk elinden çıkartıyor. Hem yeni arabalara yer açıyor hem elini kirletmeden para kazanıyor. Hemde amaca çabuk ulaşıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.