Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Focus 3 Bakım Fiyatları - Tüm Km Ler

Mehmet Demir

Önerilen Mesajlar

Yok, yani tabii müşteri kaybetmek isterse reddedebilir.

Not düşüyorlar müşterinin getirdiği parça takılmıştır/yağ konulmuştur diye...

Ben özellikle nota yazdırdım FMW 5W-20 yağ konulmuştur şeklinde.

Hep yazıyorum, aracın yetkili serviste bakımı yapılmadı diye garanti dışı kalması söz konusu olamaz.

1. Bakım peryodlarına uygun zamanlama ile

2. Doğru yöntem/işçilik ile bakım tablosundaki işlerin

3. Uygun vasıfta yedek parça kullanılarak 

yapılması halinde bakım nerede olmuş olursa olsun garanti geçerliliğini korur. 

Çok sağol abi.Bu soruları aslında neden soruyorum? ilk bakıma ekim sonu gibi girecek araba.E havaydı polendi yağdı yağ filtresiydi derken çıkaracaklar 500 tl gibi bir ücret.Ben bunları tedarik edip gitsem taş çatlasın 200 tl ediyor.İşçilikte hadi 100 alsınlar 300. E cebime kalıyor 200 tl ve 1 depo yakıtım eder.Parayı kolay kazanmıyor ki hiçbir kimse.İşte forumda yada dışarıdaki Ford kullanıcılarına bunları anlatabilsek bilgi verebilsek belki de servislere oluşan tepki nedeniyle bu yüksek ücretlerde servisler düzeltmeye girer.Mehmet  abi bir girşimde bulundu son durum nedir bilmiyorum ama sonuna kadar yaptıklarına destekci olacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

.Mehmet abi bir girşimde bulundu son durum nedir bilmiyorum ama sonuna kadar yaptıklarına destekci olacağım.

Face sayfasına bakın servis cart curt demişler. Bende yağı indirdiniz mi diye sorup amazon fiyatlarını koydum. Tweet sf larınıda bulup msaj atın

Daha cevap yok beylerden

FMY 5W-20 5L 200 TL

Petronas Syntium 5000 FR 5W-20 4L 130 TL

Kargo hariç fiyatlarıdır.

http://flcf.onion.it/commonfile/POR/pdf/1837_scat_POR.pdf

Abi cep ten göremedim mi bilmiyorum ama hala yağı nereden aldığını bize yazmadın Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Face sayfasına bakın servis cart curt demişler. Bende yağı indirdiniz mi diye sorup amazon fiyatlarını koydum. Tweet sf larınıda bulup msaj atın

Daha cevap yok beylerden

Abi ford un face sayfasını mı. Yada sayfa ismini verde bizde bombalıyalım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ford un face sayfasını mı. Yada sayfa ismini verde bizde bombalıyalım.

Evet vakti zamanımda beğenmiştik. Ana sayfaya sürekli düşüyor birşeylri. Cep ten yazıyotumda alışamadım şu tapatalk a :-) face de aratın ford türkiye diye
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha cevap yok beylerden

Abi cep ten göremedim mi bilmiyorum ama hala yağı nereden aldığını bize yazmadın

Antalya'daki servisimden ve parçacımdan. 

İsteyen varsa göndertirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.