Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ilk Kullanımda Bozulan Bijon Anahtarı

onur karadağ

Soru

Merhaba arkadaşlar,

2 hafta önce gece derin bir  çukura girmem nedeniyle sağ arka lastiğim yarıldı.

lastiği değiştirmek için bijon anahtarını kullanırken ilk defa kullanmama rağmen yalama oldu.

Bu nedenle yolda geçen birini durdurup arabasındaki bijon anahtarını aldım.

şimdi bu fordun türkiyede ürettiği bijon anahtarı ne kadar güvenebilirsiniz.

siz siz olun bir bijon anahtarı alın. bu şehirler arası yolda gece olsa kimse durmaz ve sabaha kadar sinirden çıldırırsınız.

tabi ben forda gidip şikayette bulundum. onlarda başımıza ilk defa geliyor dediler ve hemen kayıt açtılar. saat 13.30 civarıydı.

saat 16 civarı tekrar forddan arayıp anahtarın değişimine karar verildiğini bildirdiler.

post-4131-0-71542000-1384374199_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu arada focus 3 lerde kriko ve bijon anahtarı nerede olduğunu bulamadım.Yoksa arabamda Ford dan talep edeceğim.Saygılarımla.

Hocam kitapçıkta güzel güzel yazıyor herşey, yoksa kitapçığı arabanın internette var, linkleride forumda bolca var. Bulamazsanızda yardımcı olur birileri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet 2. bijon anahtarıda ilk defada  sıyırdı.

bu kez servisi gitmedim direk fordun 444 lü numarasını aradım ve şikayette bulundum.

bu konuyla ilgileneceklerini söylediler ve bana yeni bijon anahtarını gönderdiler.

sizlerden deneyen oldumu bijon anahtarının sağlamlığını?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu kez servisi gitmedim direk fordun 444 lü numarasını aradım ve şikayette bulundum.

bu konuyla ilgileneceklerini söylediler ve bana yeni bijon anahtarını gönderdiler.

Merak ettim neden böyle sürekli sökme takma işlemi yapıyorsunuz?

Acil değilse kullanmayın bunu, görünen köy ortada yani. Mal bu belli ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben hala tam oturtmadan kullandığınızı düşünüyorum, yoksa siz 2. kere ilk kullanımda bozulmasınamı suç atıyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.