Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ekran bit kadar ama yine...

Eski ekrana göre biraz daha büyük işte.Eskisi 3,5 Inç iken bu 4,2 in.,çok farketmiyor büyüklük..Asıl güzel tarafı çok daha net bir ekran olması,rengi ve yazıları..Oldukça hoş bence...Direksiyon arkasındaki gösterfge ekranı ise maalesef aynen kalmış öyle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski ekrana göre biraz daha büyük işte.Eskisi 3,5 Inç iken bu 4,2 in.,çok farketmiyor büyüklük..Asıl güzel tarafı çok daha net bir ekran olması,rengi ve yazıları..Oldukça hoş bence...Direksiyon arkasındaki gösterfge ekranı ise maalesef aynen kalmış öyle..

aa öyle mi.. ben de fotodan farketmemiştim.. iyi olmuş büyümesi ama ortadaki ekran neden büyümemiş ki.... acaba bi operasyon daha mı olacak bu ekran konusunda.. yani şu bahsettiğimiz güvenlik önlemleri geldiğinde ortadaki ekranda büyümek zorunda değil mi...

peki dostum o büyüyen ekran grafik ekran da olmuş mu.. ? yoksa hala dot matrix mi..?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Grafik ekran değil,hala dot-matrix yapıda gibi geldi bana...Yazılar sıralamalı ama figürasyon yok,sadece ortada dönen bir çark oluşuyor fonksiyonlar arasında gezinirken...Ayrıca açılışta Ford Yazıyor....Bence bu ekran öncekinden çok daha kaliteli ve yüksek çözünülürlüklü,çok şık görüntüsü,dipğeri gibi hesap makinesi ekranlı diil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet abi kaltirmak yok ki. Avrupa da boyle.

Navili sistemde renk geliyor ve 5.0 inch oluyor .. Yani bir sıkıntı yok.. Gayet guzel ekran bence. Orta ekran ufak 3.5 veya 4.2 olmus bence bı fark yok.

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bence en güzel C-Max bu...Koyu renk ve iç döşeme açık renk olanlar...Diğer yeşil kaplama bence itici..

Sony ile havalanmış C-max resimleri aşağıdadır :D

Sony'li C-max 9 Hoparlöre sahip..(teyp üstünde de var yani :) )

img1512a.jpg

img1513s.jpg

img1514xh.jpg

img1515g.jpg

img1516pk.jpg

img1517i.jpg

img1560hh.jpg

img1561mu.jpg

img1562oe.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her yeri Sonyli olsa nolcak sonuçta MPV olarak geçmiyormu bu araçların tanımı....Açılabilir sunroofu olsaydı düşünebilirdim gerçi ama şehir içinde dar yerlere park sorunu olan bir araç almak istemedim..Benim F3 le bile sıkıntı yaşıyorum bazen park yeri bulma konusunda...İçi salon salamanj ama genişlik yüzünden kullanımı sıkıntı veren bir araç....Almadım almazdımda zaten, alana da mani olmadım olmazdım da ..... :kıhkıh::guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Focus 3 ümü ailemle de gayet güzel kullanıyorum,kim demiş Focus 3 aile için yeterli diil diye...Her türlü eşyamda bagajıma sığıyor,tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor..Aile için illa kallavi cüsseli tipi kayık mpv lermi almak lazım..Haaa tabi aileniz 10 kişi felansa o zaman minibüs falan almak hatta daha doğru bişey ..eheheheeüeeee.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen galeride incelediğim C-Max de Sony liydi, yani Sony ahım şahım olmasa da ön planda duran marka logosuyla daha çok görsellik sağlıyor bence, tabi sesini diğer sistemle kıyaslamadım.

Fiesta Bölümü'ne video ekledim..Ki fiesta 6 hoparlörlü...Oradan belki az çok bişeyler belli olabilir..Ben beğendim kötü değildi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.