Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Opel İnsignia'yı Nasıl Bilirsiniz?

İsa

Önerilen Mesajlar

Servisleri sebebiyle yakın durmadığım bir marka. Corsa'yı dışarıda servise götürüyorum. Bence kötü araba ama şehir içinde işini yapıyor pek sıkıntısı yok aslında. 

D sınıfında Passat hariç araç almazdım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servisleri sebebiyle yakın durmadığım bir marka. Corsa'yı dışarıda servise götürüyorum. Bence kötü araba ama şehir içinde işini yapıyor pek sıkıntısı yok aslında. 

D sınıfında Passat hariç araç almazdım. 

Neden passat??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D sınıfı az alınan satılan araçlar. Passat hariç satmak zor olur. Sıfır alırsanız çok zarar edersiniz. Ikisi de 80 bine alınır. Satarken biri 65 eder. Diğeri 50'ye zor satılır.

insignia , passat full donanımlı araçları arasında neredeyse 20 bin lira fark var, passatta üstüne üstlük sıra bekleme var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insignia , passat full donanımlı araçları arasında neredeyse 20 bin lira fark var, passatta üstüne üstlük sıra bekleme var.

Passat çok daha iyi araba demek istemiyorum sadece durum tespiti. Satarken mi alırken mi beklemeli tercih meselesi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eminmisiniz yeni insignia olduğundan, daha 1 aydır satıştada çünkü, çabuk düşmüş o zaman 2 . ele.

Siz sorunca tekrar bir düşündüm, yani yenisiydi galiba. Cumartesi Zafira bakmaya gittik, göz ucuyla gördüm birsürü. Yanlış yönlendirmeyeyim ben, tanımadığım araba sonuçta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni kasayı test etmedim...

fakat benzinli turbolu motorlu bir araca biniyorsanız ya gaza dokunmayı bilceksiniz yada benzinlikde ödemeyi..

ne kadar ekmek o kadar köfte... yakıt ortalaması 9,5-10 arasıdna olan arkadaşımda var 16 larda olanda ( araç yazılımlı :) ) var 1,6 180 için konuşuyorum..

ama bence muhteşem bir araba 11 arabam oldu şimdiye kadar 5 i opeldi..

hiç birinde çözülmeyen sorun yaşamadım... servis hiç bir markada mükemmel diil..

ve hiç bir serviste kazık yemeden işimi yatırdım... eger opelde sorunu olup çözemeyen varsa Ankarada Opak otoya yönlendirebilirim yetkili servisdir...

ben 1,4 t ve 1,6 t astra insignia hepsinide kullandım 5500 bir performans düşüklüğü görmedim...bilakis gaz pedalı aygınızın altında kendiliğinden ezilir farketmessin... yani tadından yenmez... ama o benzini yer...

Bu gün 1,6 110 -115 hp lik araçlar bile benzinde 50 krş yakarken arkadaşların verdiği ortalama 1,6 170 veya 180 hp için çok iyi bence

Ve halen kendime neden bir opel almadım die kızıyorum...

biraz daha imkanım olsa idi... bu insignia yı düşünmeden alırdım benzinli yada dizel bütçenize göre

Bence bir test sürüşü yapın.. aracın yol imkanına göre tabi biraz sınırlarını zorlayın... sölediklerimi daha iyi anlıcaksınız...

aynen 20 fark verince birazdaha verip CC almak lazım diyip 100 de aşalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yakıyor diye çok satan var.

Alırken ne beklenti ile alıyorlar bilemiyorum!

Yeni kasaya çok yakıyor dersek haksızlık etmiş oluruz, şehir içi 7.5 lt, şehir dışı 5 lt, ortalaması 5.9 lt gibi değerler bence bu sınıf bir araç için çok iyi, en azından sınıftaşları olan mondeo ve passattan çok da farklı değildir. Hatta neredeyse focus 1.6 ecoobosta yakın gibi tüketim değerleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni kasaya çok yakıyor dersek haksızlık etmiş oluruz, şehir içi 7.5 lt, şehir dışı 5 lt, ortalaması 5.9 lt gibi değerler bence bu sınıf bir araç için çok iyi, en azından sınıftaşları olan mondeo ve passattan çok da farklı değildir. Hatta neredeyse focus 1.6 ecoobosta yakın gibi tüketim değerleri.

Zaten yakınmalar eski 1.6 180PS için geçerli.

Yeni SIDI motor ona göre yaklaşık %20 daha ekonomik. Ancak yine de ağır Insignia kasadı ile Şİ 9L/100 km altı hayal kurmak olur. 

Sınıf ortalamasıdır, katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.