Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'ün Park Sensörü

murat291

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

benım hb style da sesli komutu denerken anlayamadım dedı çok güldüm ama daha dedırtmedım hıc :) sızde oldumu

Beni anlayamayınca estiriyor dizin bulunamadı filan diyor genelde. Nasıl "dizin"e benzetiyor her söylediğim şeyi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

o değil de bizim arabaya koydukları hanımefendinin telefon numaraları ile bazı problemleri var. çocukluğuna inmek lazım diye düşünüyorum. bir türlü istediğim numarayı çevirtemedim kendisine. tamam çık istemez filan diyorum "kııırk üüç" diye tekrar ediyor. çüşş diyorum afedersiniz, üüüüç diyor. resmen kafa buluyor benimle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

o değil de bizim arabaya koydukları hanımefendinin telefon numaraları ile bazı problemleri var. çocukluğuna inmek lazım diye düşünüyorum. bir türlü istediğim numarayı çevirtemedim kendisine. tamam çık istemez filan diyorum "kııırk üüç" diye tekrar ediyor. çüşş diyorum afedersiniz, üüüüç diyor. resmen kafa buluyor benimle.

cep numarasının tamamının rakamlarını teker teker uygun hızda söyleyince tek seferde anlayıp kayıt ya da arama yapabiliyor aslında ama henüz alışabilmiş değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çoğu zaman anlamıyor,3 er veya 4 erli söylemek lazım..örneğin SIFIR BEŞ ÜÇ İKİ ....kaydediliyor,diyor sonra Devam edin diyor,devamını söylÜyorsunuz bu sefer aynı şekilde....

bekleme yapınca ara kayıt yapıyor evet ancak tÜm rakamları aynı periyotta söylemek zor zanaat :) numara ezberinizde bile olsa aynı periyotta şaşırmadan 11 haneyi rakamlamak zor geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araci alirken eger otomatik park sistemi ile almassaniz serviste takilan sensorler sorun yaratabiliyor.Hatta bazen bozukmu acaba bile diyebiliyorsunuz.Bunun sebebi aracla sonradan takilan sensorlerin otomatik park sistemindeki ile farkli olmasi sanirim servis onlari baska bir yerden getiriyor bu konu ile bilgisi olan arkadas varsa bize bu konu hakkinda detayli bir aciklama yaparsa cok sevinirim.

Buna ek olarak park sisteminin çalıştığı ekran teybin üstündeki yani komutlara geç cevap veriyor bunun sebebide en alt versiyon olması. Daha gelişmişini takarsanız daha hızlı tepki veriyor. Gösterge ekranı gibi yani :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.