Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'ün Park Sensörü

murat291

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz..

Aracınız hayırlı olsun..

Geri vitese aracınızı taktığınızda arkanız boşken ses süreklimi geliyor ? Yoksa bbi biiiiiiip yapıp susuyormu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok yok bendede durum aynı otu, çöpü, kaldırım kenarını, herşeyi algılıyor bi ara video çeker eklerim. Sıkıntı yok.

Sensör çok hassas olduğundan yapıyor..Bazende sensör takılıyor,sürekli ötüyor geri viteste...Özellikle kışın yapıyor..Yazın ise geri vites tam oturmadığında yaşanıyor o sensörün sürekli ötmesi durumu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araci alirken eger otomatik park sistemi ile almassaniz serviste takilan sensorler sorun yaratabiliyor.Hatta bazen bozukmu acaba bile diyebiliyorsunuz.Bunun sebebi aracla sonradan takilan sensorlerin otomatik park sistemindeki ile farkli olmasi sanirim servis onlari baska bir yerden getiriyor bu konu ile bilgisi olan arkadas varsa bize bu konu hakkinda detayli bir aciklama yaparsa cok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hayırlı olsun. geri vitese tam geçmezse cırrrr diye dişli sesi geliyor bazen. kastettiğiniz o değil de uyarı sesi ise, tamponlarda vida kapağına benzeyen park sensörlerinin önlerinde herhangi bir engel olmaması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arada bir benim orjinal arka soldan ikinci sensör de yarıya kadar gelip gidiyor sonra düzeliyor. Park sistemi olanlarda otomatik park sebebiyle daha güvenilir bir sensör koymuşlardır muhtemelen de oda gecikmeli. Gerçi hepsi az veya çok gecikmeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arka park sensörü aynı, park için ekstra 2 adet daha var..

Sonradan takmalar ayrı tabi ama park paketi olmadan arka park sensörü olsa mesela orjinalde..Fark olmaz yani...Anlatabildim umarım

Güzel olur tabikide ama muhtemelen saçma bir fiyat isteyebilirler.

benim sensörler gayet hassas...Gecikme falanda yaşamıyorum...Ama yinede son çizgiye kadar zorlamıyorum mümkün olduğunca...Ancak otomatik parkta araba kendisi ayarlıyor herşeyi zaten,sıkıntı yaşamıyorum....

Bizim sensörler farklı mı acaba merak ettim şimdi. Benimkiler park yerinden çıkarken açık bırakırsam sağ mesela sürekli ötüyor. Park ettiğim yerde de sürekli öttüğü yere kadar gidiyorum bazen geride bile kalmış olabiliyorum. Gerçi bizim park yeri baya dar olduğundan da olabilir bunlar. Alışmışız park sorunundan dolayı sıfır sıfır parketmeye.

Gecikme dediğim de 1-2 saniyelik yanlış anlaşılmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de hiç sıkıntı olmadı henüz, sadece Cumartesi otomatik park düğmesi çalışmadı, yani basmama rağmen park yeri aramaya başlamadı, hıh foruma yazacak bişey buldum demiştim ki, sonra çalıştı kendisi. Nasıl olduysa artık, o zamandan beri de binmedim, bilmiyorum çalışıyor mu çalışmıyor mu şu an.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.