Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0-100 Km Denemeleri

Vural C.

Önerilen Mesajlar

6. saniyede kalkmışsın, 17. saniyede 100 ü biraz geçmiş. gösterge sapmasından dolayı 104 gibi durdurdum. Sonuç 11 saniye gibi ölçtüm gözümle. Bene gayet iyi.

Bir arkadas vardi salisesine kadar bakariz diyordu videodan bu islerden anlayan birileri varsa tam bakilmasi hosuma gider

:) bu arada arac 95lik sedan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadas vardi salisesine kadar bakariz diyordu videodan bu islerden anlayan birileri varsa tam bakilmasi hosuma gider

:) bu arada arac 95lik sedan

@Mertcan Çelik, İzmire gitti ilk fırsatta ilgilenecektir.

offtopic: hazır Mertcanı taglemişken, sticker aldım sana, @Servet Özkan, farları vermedim onun yerine sticker vereyim dedi kendininkini verdi :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bi uygulama indirdim telefona gps den ölçtüm 0-100ü 8.2 çıktı. 

ben kadrandan ölçünce 8 saniyeden az gösteriyordu 7.8 gibi falan oluyordu 

kadranda sapma olduğu için en düşük 8.2 çıkarabildim yolda sıfır eğim vardı a-b ve b-a noktası denedim zaten. 

Baskı balataya acıdım yav adamlar o güce göre ayarlamış aksları debriyajı aktarmayı herşeyi biz sınırları zorluyoruz :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.