Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iste Budur Dedigim Bir Arac Yok

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

Arkadslar hayalimdeki araci ariyorum iste bu diyecegim bir arac ariyorum ama bulamiyorum. Aslinda buluyorum da cesaret edemiyorum. Mesela

1.8 i vtec honda civic

alfa romeo 156 yada tutulan diger modelleri

mitsubishi lancer

seat ibiza cok buyuk bir bagaja ihtiyacim yok biraz spor olsun istiyorum. Su anda ise punto var focusdan sonra sasirtici derecede dolu bir arac. O paraya hill holder esp asr kolcak 6 ileri dijital bel dayama vs var. Sizce ne yapmaliyim.

Belki biraz sacma soru oldu cok cabuk skiliyrum araclardan tam bana gore dedigim bir arac ariyorum... bakalim sizler ne diyeceksiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.8 i vtec honda civic

alfa romeo 156

mitsubishi lancer

seat ibiza

punto var

tam bana gore dedigim bir arac ariyorum... bakalim sizler ne diyeceksiniz

Bence kaşıntı önleyici pudra kullan...

Ya da şu düsturu benimse: İstediğimi elde edemiyorsam elde ettiğimi istemeliyim.

Honda'lar model yılı eski ve göründüğü kadar heyecan verici bir araba değil

Alfa'lar model yılı eksi ve artık sorun çıkartmaya başladığı bir dönemde olur ve bıktırır

Lancer Evo olmadığı sürece tam bir kağnı

İbiza ve Punto şaka makinası ama Focus'tan sonra mutlu eder mi bilemem, Ibiza Cupra belki ama o da hovarda genç arabası biraz

Benim taraftan bakınca böyle görünüyor, ama zevkine araba arayan sensin, en iyi kararı kendin verirsin, sadece ne kadar mantık ne kadar gönül, dengeyi iyi kurmak lazım.

Ben olsam biraz daha para biriktirir 45 civarına 2011 HB 1.6 EB alırdım, tadından yenmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi haklisiniz hocam :) aslinda eski focusumu da borc odemekten skildigim icin satmistim ev filan alirim diye. Yilda az km yapiliyorsa lpgli arac alin diyorlar diselden benziliye gecince nasil olur acaba elimdeki paraya benzinli focus alabilirim ama su subap arizasi dusunduruyor beni. Yeni aveolar nasil peki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42.100 tl ye sattim ben pek pazarlik yapamam adam bu fiyati teklif etti tamam dedim sattim. Simdi ise 90 beygir grande punto var dynami 23.500 e aldim focusdan daha donanimli ama aklimda hep keske dizel aveomu alsaydim diye var cunku o cok daha fazla donanimli:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42.100 tl ye sattim ben pek pazarlik yapamam adam bu fiyati teklif etti tamam dedim sattim. Simdi ise 90 beygir grande punto var dynami 23.500 e aldim focusdan daha donanimli ama aklimda hep keske dizel aveomu alsaydim diye var cunku o cok daha fazla donanimli:)

Guzel fiyata satmışsınız kac kmydı acaba aracınız sattıgınızda.Ben aveo yerine grande puntoyu tercih ederim.Nedeni ise bilmiyorum zaten aynı motor var punto bana daha guzel geliyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

159 jtdm alın dizel otomatik keyfinize bakın. 

alfa sorunludur alfa arıza çıkarır alfa şöyle böyle diyenlere aldırmayın bunları diyenler daha alfanın içine daha oturmamıştır, eski komşumda 156 vardı forumu uzaktan takip eder çok güzeldi donanımı olsun herşeyiyle güzel hisli araba sonuçta kullanımı çok zevkli kaliteli bi araba 159 ondan çok daha kaliteli bir araç alfa jtd motoru fiattla beraber kullandı fiat servislerinden yararlanıyorsunuz servis ağı geniş 

ben 159 dizel tavsiye ederim gidin birinden rica edin kullanın 

bunlarda örnek;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-az-kullanilmis-plus-paket-otomatik-140393944/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfisti-den-alfa-romeo-159-1.9-jtdm-distinctive-q-tronic-150-hp-140183279/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-center-dan-2008-159-1.9-jtd-distinctive-plus-q-tronic-full-139769691/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.